دوشنبه 28 تیر 1395
تعداد بازدید: 1263

راهکارهای کوچ آسان از آرنای۶ به آرنای۷(قسمت اول دِک Priho)

به اعتقاد بسیاری از پلیرهای کلش رویال یکی از مشکل ترین تغییر آرناهای در بازی رفتن از ارنای۶ به آرنای۷ یعنی رسیدن به کاپ ۲۰۰۰ و بالای آن می باشد.

ناراحتی بسیاری از این هست که تا به این مرز نزدیک می شوند ناگهان طی شکست در چند نبرد متوالی باردیگر به سرجای اولشان و یا حتی بدتر از آن بر می گردند.

 قصد داریم به معرفی اولین دِک از سه دِک عالی ای که برای معرفی به شما در نظر گرفته ایم بپردازیم.


دک Priho:

بدون معطلی به سراغ اولین دک می رویم. این دک تشکیل شده از کارت های پرنس، هوگ رایدر، اسپل رعد و برق، ویزارد، اسپل فایربال، بربر، گابلین نیزه دار و بُمبر می باشد. همانطور با دیدن این کارت ها متوجه شدید این دِک یک دِک تهاجمی می باشد و بدون شک یکی از بهترین دِک های تهاجمی آرنای۶ هست.

 

کلش رویال

 

استراتژی به کارگیری پیشنهادی:

کارت پرنس که کارت مورد علاقه ی من هم می باشد اگرچه سرعت فوق العاده و میزان آسیب عالی هم دارد به خصوص وقتی شارژاتک انجام می دهد امّا مشکل آن در سینگل تارگت یا تک هدف بودن می باشد و به سرعت می تواند توسط نیروهای ریز گروهی دشمن نابود شود. امّا برای این مشکل چاره ای اندیشیده ایم. نیرویی با حمله ی اسپلشی پرقدرت که قاتل این چنین نیروهای ریز و گروهی می باشد و از بین کارت های این دو انتخاب برای این هدف وجود دارد اولی کارت ویزارد و دومی بُمبر. برتری ویزارد در این مسئله هست که نیروهایی دفاعی هوایی همانند مینیون هورد را هم به سرعت از پای در می آورد. اگر کارت های بیبی دراگون و یا ویچ هم در مجموعه ی کارت های خود دارید این کارت های می توانند جایگزین های عالی به جای کارت بمبر کم هزینه باشند.

همانند پرنس کارت هوگ رایدر هم بدون شک از بهترین کارت های تهاجمی به خصوص برای هدف قرار دادن مستقیم برج هاست. منتها این کارت احتمالاً در مسیر با ساختمان های دفاعی نظیر برج اینفرنو و یا بمب تاور مواجه می شود. خب برای این مشکل هم راه حلی اندیشیده ایم. این کارت همانطور که می توانید حدس بزنید کارت اسپل رعد و برق پر قدرت است که به راحتی هر یک از این برج ها را از پای در می آورد و یا اسپل فایربال هم می تواند انتخاب خوبی باشد. اگر اسپل رعدوبرق ندارید می توانید به جای آن اسپل فریز را با خود ببرید که با فریز کردن جاهای مناسب از زمین حریف فرصت کافی را برای نابودی به هوگ می دهد.

کارت بربر را برای مقابله کارت پرنس و هوگ رایدر حریف و گابلین را برای انحراف نیروهای تهاجمی حریف و خریدن وقت جهت پر شدن الکسیر به شما پیشنهاد می کنیم که آن را در دِک هم قرار داده ایم. امّا همانطور که گفته ایم ذات این دِک تهاجمی بوده و کافیست با دقت بازی کنید تا قبل از پایان بازی برج کینگ حریف را از پای در بیاورید.

در روزهای آینده با معرفی دو دِک دیگر از سِری دِک های عالی برای کوچ آسان از آرنای۶ به آرنای۷ ما را دنبال کنید.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP