چهار شنبه 30 تیر 1395
تعداد بازدید: 2255

انتظارات از آپدیت جولای 2016

هر 3-2 ماه ما با داستان همیشگی آپدیت کلش آف کلنز روبرو می شویم و از آخرین آپدیت بازی حدود هفت هفته می گذرد و باید بازی یک تکانی به خود بدهد و آپدیتی به وجود بیاورد.

کلش آف کلنز

 

آپدیت تابستان

هنگامی که ما به کارنامه بروزرسانی سه ساله بازی کلش آف کلنز نگاه کنیم ، می توان حدس زد که یک آپدیت جدید بزودی در پیش رو است ،البته نه به خاطر اینکه از زمان آپدیت بازی مدتها گذشته است ، به خاطر اینکه در کشور فنلاند که سرزمین سوپرسل است بیشتر شرکت ها و موسسه ها برای مدت زمانی به تعطیلات تابستانه می روند (البته چند کارمند برای موارد اورژانسی و اضطراری هستند) و کارمندان سوپر سل هم طبق این قاعده به تعطیلات می روند که این تعطیلات از آگوست آغاز می شود و باید قبل از این تعطیلات به فکر دادن یک آپدیت باشد.


چه انتظاراتی از آپدیت باید داشته باشیم ؟

معمولا آپدیت هایی که در تابستان انجام می شود خیلی کوچک بوده است و انتظارات را برآورده نمی کرده است و آپدیت های بزرگ معمولا در اواخر سال میلادی انجام می شود، پس می توان تا اندازه ایی این آپدیت های کوچک را حدس زد و معمولا آپدیت های بزرگ قبل از تعطیلات تابستانه انجام نمی شود و بعید می دانم.

 

کلش آف کلنز

 

نیرو ها / طلسم ها

فکر نمی کنم که نیرو یا طلسم جدیدی به بازی اضافه شود چرا که در سال 2016 سه نیروی جدید و دو طلسم به بازی اضافه شدند.

با این حال انتظار می رود که سوپر سل باید روی متعادل سازی بازی کار کند.

طلسم کلون زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد چرا که هم گران است و هم فضای زیادی را اشغال می کند و انتظار داریم که کلون فضای کمتری را اشغال کند یا این طلسم نیروهای بیشتر را هنگام استفاده تولید کند.

احتمال تغییر در نیروی بولر حدس زده می شود و چرا که این نیروی قدرتمندی است و سوپر سل می خواهد بازیکنان این نیرو را بیشتر ارتقاء دهند و از آن استفاده بیشتر کنند.

بچه دراگون و ماینر نیروهای خوبی هستند اما هنوز جایگاه خود را پیدا نکرده اند و البته شما می توانید از آن استفاده کنید ، ولی می بینید که سود زیادی ندارند و انتظارات را برآورده نمی کنند و انتظار می رود که سوپرسل برای این نیروها فکری کند.


کلش آف کلنز

 

روز آماده سازی کلن وار

نبردهای دوستانه تغییر مهم و خوب برای بازی بود ولی روز آماده سازی کل وار با این کار نابود شدو این کار در آخرین لحظه انجام گرفت ، الان روز آماده سازی وار ارزشی ندارد که البته این کار را سوپرسل برای متعادل سازی انجام داد پس می توان حدس زد که روز آماده سازی وار به کلی حذف یا تغییراتی زیاد خواهد داشت ، البته چیدن نقشه و امتحان استراتژی های مختلف و تغییر در مپ ها لذت بخش بود!

 

کلش آف کلنز

 

لول جدید

من بعید می دونم که سوپرسل لول جدیدی از ساختمان های دفاعی و یا نیرو ها را معرفی نکند در آخرین آپدیت خود نیروهای هوایی را تقویت کرد که مردم را به استفاده از آن ترغیب کند ، اما انتظارات برآورده نشد با این حال انتظار می رود که یک ساختمان دفاعی زمینی با لول های بیشتر را معرفی کند.

حدس ما ایکس بو است که بیشتر برای مقابله با حملات با استراتژِی کویین واک است و در واقع نمی دانیم که سوپر سل مخالف استراتژی کویین واک است یا خیر که اگر اینطور است باید تله های هوایی را بیشتر کند یا لول آنها را بالا ببرد برای هدف قرار دادن هیلر ها

 

کلش آف کلنز

 

گیم پلی

من امیدوارم که در آپدیت بازی یک الگوی مناسب تری برای ساختن ارتش وآماده کردن ساده تر آن بصورت خودکار بوجود بیاید و این خیلی آزار دهنده است که دائما به سراغ نیرو ها بروید و یا بتوان فقط سربازانی اهدا کرد که ساخته شده اند و یا نساخته ها را با جم تولید کرد و یا فقط بعضی از طلسم ها را بتوان اهدا کرد و ...

امیدواریم که در آینده جم فقط به عنوان تسریع در ساختن نیروها نباشد و بتوان جم هم به دیگر هم کلنی های خود اهدا کرد و باعث پیشرفت شان باشیم و همچنین از این گزینه بتوان در تشویق دیگران استفاده کرد مثلا حملات در کلن وار که به افراد مثبت و کسانی که حملات خودشان را خوب انجام می دهند ، جم اهدا کرد که قطعا باعث تشویق و همچنین ماندگاری آنها در کلن ها خواهیم شد ، چرا که اکثرا به کلن خود وفادار نیستند و دائما کلن های خود را تغییر می دهند!

تاریخ آپدیت تابستانه کلش آف کلنز

انتظار می رود که بزودی معرفی آپدیت ها و پیش نمایش ها بزودی آغاز شود ، شاید در این هفته ولی احتمال آغاز آن در هفته آینده بیشتر است البته اینها تماما همانطور که گفته شد حدس و گمان است ولی چیزی قطعی نیست ، شاید هم با فروش سوپرسل به کمپانی چینی که خبرهایش را قبلا خوانده اید ، تقویم های گذشته به هم ریخته شود و تغییرات دیگری بوجود آید ! به هر حال هر چه که باشد آپدیت همین نزدیکی ها است !
 
نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP