دوشنبه 18 مرداد 1395
تعداد بازدید: 1557

بهترین عرشه نبرد کارت بولر کلش رویال

 قصد داریم تا دک کارت بولر را برای شما رونمایی کنیم که برای آرنای۸ و آرنای۹ مناسب است.

کلش رویال

 

این دک توسط شخصیت معروف کلشی دنیا یعنی ASH به اشتراک گذاشته شده است.

اگر از دوستانی هستید که کارت بولر را پیدا کردید حتماً به دنبال یک دک خوب برای استفاده از این کارت هستید و ما هم از این رو تصمیم گرفتیم تا در این تایپیک به معرفی یک دک بولری بپردازیم.

بولر از جمله کارت هایی با نوع حمله ی اسپلشی می باشد که آسیب نسبتاً خوبی را به نیروهای حریف وارد می کند و البته فقط اهداف زمینی را هدف قرار می دهد و از این رو نیاز به نیروی ساپورت دارد و یکی از بهترین نیروهای خط شکن جاینت هست.

بولر و جاینت تشکیل یه گروه واقعاً قوی را می دهند و مجموع هیتپوینت این دو نیرو میانگین به ۵۰۰۰HP می رسد که عدد بزرگیست و هر نیرویی به راحتی قادر به شکست و نابودیشان نیست. خود کارت بولر هم نیروهای دفاعی معمول مانند بربریان و گابلین را به راحتی از بین می برد. امّا نقطه ضعف این گروه قدرمتند نیروهای هوایی همانند مینیون هورد هستند که برای آن هم چاره ای اندیشیده شده و آن نیز معمولاً استفاده از اررو برای مقابله با مینیون ها می باشد. پس کارت اررو در دک وجود خواهد داشت. اگرچه کارت هایی همانند زپ و فایربال هم می توانند مورد استفاده قرار گیرند امّا نکته این است که زپ به تنهایی قادر به نابودی یکباره مینیون های لول بالا نیست و از طرف دیگه استفاده از فایربال هزینه الکسیر بیشتری نیاز دارد و منطقی ترین راه استفاده از اررو برای مقابله با مینیون هاست.

از دیگر کارت هایی که در این دک به چشم میخورد کارت فایراسپریت یا همان روح آتشین هست. این کارت برخلاف اندازه ی کوچکی که دارد مقدار آسیب واقعاً زیادی را نیروهای حریف وارد می کند و یکی از بهترین گزینه ها برای نابودی سریعتر و آسان تر نیروهای دفاعی حریف است.

علت حضور کارت ماسکیتر هم در این دک به خاطر دامنه حمله نسبتاً خوب ماسکیتر بوه و می تواند پشتیبانی خوبی برای جاینت و بولری که پیش رو هستند باشد.

از آنجایی که دک در مقابل حملات هوایی ضعف دارد برای دفاع بهتر در مقابل حملات دفاعی توصیه می شود تا یک از کارت های اینفرنو و یا تسلا را در این دک داشته باشید که التبه تسلا به دلیل نیاز به مقدار الکسیر کمتر به صرفه تر می باشد.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP