دوشنبه 18 مرداد 1395
تعداد بازدید: 1068

ایجاد قیف یا Funnel در کلش آف کلنز

ایجادقیف یکی از اصول اولیه و مهم در بازی کلش آف کلنز است که اگر بلد نباشید که چگونه این قیف را درست کنید.

 نیروهایتان مثل مرغ سرکنده ایی می باشند که به تمام اطراف حرکت می کند! واین نیروهایتان نقشه های دهکده دشمن را دور می زنند و شما را کاملا از اهدافتان دور می کنند و باعث می شوند حملات ناموفقی داشته باشد و شما هم ناراحت می شوید و شروع به فحش دادن می کنید و گوشی تان را به طرفی پرت می کنید ! تبلت تون را خرد می کنید و کارهایی از این قبیل انجام می دهید ! به همین خاطر یادگیری ایجاد قیف به عنوان یکی از اصلی ترین  مفاهیم بازی به شما کمک می کند تا با بازیکنان بسیار بسیار بهتری تبدیل شوید.


ایجاد قیف به چه کاری گفته می شود ؟

اول اینکه به هنر هدایت تهاجمی نیروی های شما به سمت مرکز نقشه دشمن گفته می شود و یا هر هدفی که شما قصد داشته باشید به آن دست پیدا کنید. از دیدگاه جنگی شما می خواهید نیروهایتان را به سمت تاون هال هدایت کنید و یا اهداف دیگه ایی مثل کویین و یا محل بیرون آوردن نیروهای کلن کسل .

در این خصوص نگاه به نقشه زیر می کنیم

 

کلش آف کلنز

 

و چیزی که می بینیم کلن کسلی است که در مرکز نقشه قرار گرفته است و بیرون آوردن نیروهایش مقداری مشکل است. کاری که من می کنم چند تا بالون به سمت توپ پایین نقشه میفرستم و در قدم بعدی گولم ها را به همراه نیروهای تهاجمی اصلی و قهرمان هایم بفرستم همانند کارهایی که حمله به یک تاون هال 9 میکنیم.قبل از اینکه نیروهای تهاجمی اصلی را بفرستیم باید چند کار را انجام بدهیم

ابتدا نیروهای کلن کسل دشمن را بیرون می کشیم و نابود کنیم همچنین برنامه ایی هم برای نابود کردن آرچر کویین دشمن داشته باشید، چون نمی تونید آرچر کویین دشمن را به حال خودش بگذارید که در اینصورت نیروهایتان را نابود میکند و حمله مان را به شکست تبدیل می کند کاری که بیشتر مواقع انجام می شه ، اگر این کار را انجام ندهید یا نیروهایتان کشته می شوند و یا اینکه منحرف می شوند و در قسمت دیگر نقشه کشته می شوند.بنابراین برای کلن کسل و آرچر کویین کاری کنید و سپس حمله اصلیتان را شروع کنید.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP