چهار شنبه 20 مرداد 1395
تعداد بازدید: 1291

راهنمای سه ستاره کردن با بولر

حمله با بولر یا بقول سوپر سل "له کننده" یکی از استراتژی های محبوب در تاون هال ده و همچنین یازده است.این استراتژی بسیار قدرتمند است.


چگونه این استراتژی عمل می کند؟

بولر می تواند با ساختمانها به خوبی آسیب برساند حتی آنها که دارای hitpoint بالا باشند ، اما مهمتر آنکه بولر می تواند علاوه بر حمله به هدفش به ساختمانهای پشت هدف و یا آنطرف دیوار هم حمله کند و آن را هم تخریب کند و البته نکته مهم آن هم همین است. این عالی است برای دهکده ایی که می خواهیم زود آن را تخریب کنیم و در زمان صرفه جویی کنیم و در حال حاضر هیچ راه مقابله ایی هم با این نوع حمله بولر نیست !

شما در این استراتژِ نیازی ندارید که قهرمان هایتان یا بولر ماکسیمم باشد ! شما با سطح سه بولر می توانید به راحتی و تضمین شده می توانید هر دهکده ایی را سه ستاره کنید و البته با بولر سطح دو و قهرمان های ارتقاء یافته می توانید به آسانی و هیچگونه مشکلی هر دهکده ایی را دو ستاره کنید.بنابراین اگر بولر شما هم ارتقاء نیافته است و دوست دارید حملات خود را همیشه پیروز شوید ، این استراتژی به کمکتان می آید و باعث خوشحالی شما خواهد شد.
این استراتژی در چه تاون هالی کار می کند ؟

این استراتژِی برای تاون هال ده و تاون هال یازده کاربرد دارد. 


کاربرد استفاده از این استراتژِی چیست ؟

این استراتژی برای : کلن وار،بالا بردن کاپ و همچنین غارت مخازن دشمن طلا و اکسیر نیز کاربرد دارد.


مزایای استفاده از حمله با بولر :

+استفاده آسان برای سه ستاره کردن حریف.

+احتیاجی به ماکسیمم کردن این نیرو نیست و پیروز خواهید شد.

+اگر در استفاده از بولر دچار اشتباه هم شدید حداقل 2 ستاره را کسب خواهید کرد.


معایب استفاده از حمله با بولر :

-پیشبینی صحیح حمله با بولر مشکل است ، بنابراین اگر هدف یا نقشه ایی در سر دارید که پیشبینی می کنید که بولر آن کار را انجام می دهد ، این نقشه و پیشبینی شما همیشه درست از آب در نمی آید و باید صبر داشته باشید و خونسردی خود را حفظ کنید !

-هزینه این حمله زیاد است و تقریبا بیشتر از 4500 اکسیر سیاه خرج می برد.

-زمان تولید و ساختن این سرباز در سربازخانه اکسیر سیاه زیاد است و حدود یکساعت و پانزده دقیقه در صورت بوست نبودن سربازخانه زمان می برد.


انواع چگونگی حمله با بولر

تغییرات مختلفی در حمله با بولر موجود است و البته در همه آنها از ویژگی های با بولر استفاده می شود و تفاوت هایی را دارد ، در اینجا نیز ما محبوب ترین ها را معرفی کردیم که شما بنا به سلیقه خودتان و چینش دهکده دشمن می توانید از آن استفاده کنید :

حالت اول : بولرها به همراه قهرمانان به عنوان پاک کننده : این نوع حمله برای قهرمانانمان اگر لول بالایی ندارند کاربرد دارد. شما دو بولر در کناره های زمین رها می کنید سپس با کمی تاخیر قهرمانانمان را در پشت سر آنها پیاده می کنیم بعد هیلر ها را رها می کنیم پشت قهرمان هایمان که پوشش بدهند و در آخر هم مابقی بولر ها را پیاده خواهیم کرد.

حالت دوم : بولرها به همراه استراتژی کویین واک : یک آرچر کویین میتواند مقدار زیادی از ساختمان های حریف را پاک کند و یک حمله قیفی شکل خوب برای بولر ها ترتیب دهد و البته شما در این نوع حمله احتیاج به یک آرچر کویین ارتقاء یافته خواهید داشت.

حالت سوم : بولرها به همراه طلسم شفا دهنده : این استراتژی حمله سخت است ، چرا که شما یک حمله قیفی شکل را باید درست کنید و در این مورد توپخانه عقاب و اینفرنو ها با آن مقابله خواهند کرد و بهتر است این استراتژی را در کلن وار و با پیدا کردن دهکده های ضد سه ستاره استفاده کنید ، چرا که شما از قبل می توانید این دهکده ها را مشاهده کنید و تحلیل کنید و زمان بندی بهتری برای استفاده از طلسم شفا دهنده داشته باشید.

من در این مطلب قدم به قدم راهنمای حمله با بولر را به شما آموزش خواهم داد و در پایان هم فیلم هایی در را بطه با همین مطلب بالا برای شما قرار خواهم داد که در فیلم ها جزئیات بهتری را خواهید دید و شناخت کاملتری بدست آورید.


حمله با بولر قدم به قدم

این مراحل بسیار ساده است :

1- ساختن یک حمله قیفی شکل

2- ارسال بولر ها

3- استفاده از طلسم ها

نوع حمله بدین صورت است که ارسال توده ایی و انبوه از نیروها را ارسال می کنید و سپس با استفاده به موقع و مناسب از طلسم ها ، نیروهایتان را حمایت می کنید.


قدم اول و قدم دوم ساختن یک حمله قیفی شکل و آغاز حمله

اگر شما می خواهید از ملکه و استراتژی کویین واک استفاده کنید باید آن را در قسمتی که بیشتر نزدیک به توپخانه عقاب است و یا برج های دوزخی ( اینفرنو ) استفاده کنید و سپس سعی کنید یک حمله قیفی شکل گسترده با بولر شکل دهید و سعی کنید که هسته دهکده را به سرعت فتح کنید .

اگر دهکده تان قهرمان با لول پایین دارید و یا قهرمان در حال ریکاوری است و آن را در اختیار ندارید ، شما 5 تا 6 بولر در دو طرف دهکده دشمن به همراه دو هیلر و سپس در بین این دو قسمت دهکده دشمن ، توده بولر ها را پیاده می کنیم و حمله قیفی شکل ما در این دو بین تشکیل می شود.

 

کلش آف کلنز


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP