یکشنبه 24 مرداد 1395
تعداد بازدید: 1180

آپدیت سپتامبر و ساختمان دفاعی جدید

نظرات جالب همیشه در مورد آپدیت های بازی وجود داشته است و حدس گمان هایی همواره وجود داشته است ، برداشت هایی از پست های افراد دست اندرکار در سوپرسل در مورد آینده بازی هم همیشه وجود داشته است

در مورد آپدیت بعدی کلش آف کلنز در سال 2016 نظرات جالبی وجود داشته است البته پس از آپدیت کوچکی که مدتی قبل دیدیم در اطلاعیه بروز رسانی آپدیت بعدی در رابطه با شرکت سوپرسل باید بگیم که سوپرسل یه چیزی تا حدی بین بد و غیر موجود هست که در سال های قبل به اون عادت کردیم. اونا اغلب میگفتن که بازی بهبود پیدا میکنه و بهتر میشه ولی در پایان , تغییرات زیادی در بازی تاکنون ایجاد نشده است !
به تازگی در انجمن سوپرسل پست های جالبی گذاشتند که به ما اجازه میده تا در یک نگاه ببینیم و حدس بزنیم که در آپدیت بعدی چه چیزی خواهد آمد :

کلش آف کلنز

 

اولین پست کوتاه در رابطه با بوست کالکتورها با یک جم برای یک هفته به مناسبت سالگرد کلش آف کلنز بود که در ماه اوت منتشر شد. البته این پست به سرعت در شبکه های اجتماعی پخش شد و بعد از چند ساعت من خوندم که گفته شده بود در اواسط ماه اوت آپدیتی بعد از بوست جم میاد، هر آپدیت عجیب دیگر . در حقیقت هیچ بروزرسانی در ماه اوتی وجود نداشت به جز بوست با یک جم به مناسبت چهارمین سالگرد تولد سوپرسل
به علت کار فراوان بر روی بازی فصل تعطیلاتی برای کارمندان سوپرسل و دیگر کارمندان سابر نقاط جهان وجود نداشته و وجود نخواهد داشت !
سوپرسل همچنین در یک کامنت بعد از مدت کوتاهی بعد از انتشار اولین پست جزییات بیشتری از آپدیت را اعلام کرد:

 

کلش آف کلنز

 

مطمئن نباشید که همه چیز خوب ساخته شده باشد , اما بعد از مدت کوتاهی پیش بینی یه وسیله دفاعی کشنده هست که میتونه ارتش شما رو در ثانیه یا زودتر نابود کنه که البته با دیدن فیلم های زیادی در یوتیوب میتونید توضیحات عجیب و غریبی بشنوید و فعلا گرم بشین!


حقیقت آپدیت  سپتامبر 2016

الان وقت آن است که صبر کنیم و آپدیت بعدی کلش آف کلنز همانند سال های قبل در ماه سپتامبر خواهد آمد و آپدیت سپتامبر همواره آپدیت بزرگی بوده است بخش جالب آن اینه که آنوشکا در توضیحات پستش از مورد کوتاه مدت و دراز مدت صحبت می کند.زمانی که من اون پست را ابتدا درست خوندم بخش دوم آن اشاره به آپدیت بعدی داشت که باید در اواسط ماه سپتامبر منتشر میشد ، بنابراین من اونجا دیدم که فقط مقداری توضیحات در مورد حفظ تعادل بازی یا برای متوقف کردن نگهداشتن یا کم کردن ( حملات انبوه سه ستاره ) یعنی تعادلی که حملات که باعث سه ستاره شدن وسط یک نیروی خاص را می شه رو کم کنه !اما باز اینم زیاد شگفت انگیز نبود .
در مورد قسمت دراز مدت هم یه نوع دفاع و وسیله دفاعی جدید وجود خواهد داشت،که ممکنه در آپدیت هالووین یا آپدیت کریسمس رونمایی بشود  تا اون جایی بیان شده در اپدیت سپتامبر نیست.
این همچنین بدان معنی هست که آپدیت های جدید برای تاون هال های پایین تر هم در آپدیت بعدی شامل میشه .تمام چیزهایی که گفته شد فقط برداشتی است از پست های افراد معتبر در انجمن سوپرسل و یک سند محکم و دقیقی نیست و هر لحظه می تواند تغییراتی را داشته باشد.


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP