یکشنبه 24 مرداد 1395
تعداد بازدید: 1979

راهنمای دستیابی به لجندری کارت های کلش رویال

اخیراً معروف ترین شخصیت کلش بازان دنیا یعنی ASH ویدئویی را منتشر نموده که در آن از راه های دستیابی به لجندری کارت های موجود در بازی کلش رویال سخن گفته است.

کلش رویال

 

راه اول: می توانید جم خریداری کنید و با جم هایتان صندوق های سوپرمجیکال چست را از شاپ بازی خریداری کنید. خب حال شانس دستیابی به کارت های لجندری از صندوق های سوپرمجیکال چست چقدر است؟

آماری از ۱۰۰ سوپرمجیکال چست باز شده توسط کاربران پس از آپدیت اخیر حکایت از آن دارد که شانس دستیابی به یکی از این پنج لجندری کارت موجود در بازی در آرنای۸ از یک صندوق سوپرمجیکال تقریباً ۴۰ درصد است. امّا همه ی ما می دانیم که هزینه ی خرید سوپرمجیکال چست بالا بوده و هزینه آن در آرنای ۸، ۴۶۰۰ جم می باشد.

امّا بدون شک کارت هایی که از سوپرمجیکال چست به دست خواهید آورد چشمگیرتر از کارت های معمولیست که در صندوق های معمول از آن بیرون می کشید و شانس دستیابی به لجندری کارت در آن چندین برابر است. یعنی چنانچه یک بسته ی ۱۰۰ دلاری جم خریداری کنید که با آن امکان خرید ۳ سوپرمجیکال چست را خواهید داشته و شانس به دست آوردن لجندری کارت بیش از ۷۸درصد خواهد بود.

راه دوم: اگرچه امکان خرید سوپرمجیکال چست فراهم است امّا مشکل مبلغ بالاییست که باید برای خرید سوپرمجیکال چست پرداخته شود و بسیاری از پلیرها توانایی پرداخت همچین هزینه ای را برای سرگرمی و یک بازی ندارند پس باید دنبال راه دیگری بود.  خب دومین راهی که می توان از به لجندری کارت دست یافت خرید آن توسط سکه هایتان از شاپ بازی می باشد. در آپدیت اخیر امکان نمایش کارت های لجندری در شاپ بازی در آرنای ۸ فراهم شده و اگرچه احتمال نمایش کارت های لجندری جهت خرید در شاپ کم هست امّا احتمال آن صفر نیست. در این حالت باید ۴۰,۰۰۰ طلا در پس انداز خود داشته باشید که مقدار جم لازم جهت خرید آن ۲۰۰۰ جم می باشد که نسبت به روش قبلی بسیار ارزان تر بوده و همچنین در این حالت تضمینی صاحب یک لجندری کارت می شوید برخلاف روش گذشته که ۲۲ درصد احتمال پیدا نکردن هیچ لجندری کارتی از سه سوپرمجیکال چستی که خریداری می کنید وجود دارد.

راه سوم: راه سوم تنها شانس هست و شانس. یعنی اگر آدم خوش اقبالی باشید امکان دستیابی لجندری کارت از تمام صندوق های موجود در بازی حتی صندوق های رایگان پس از گذراندن آرنای ۴ نیز وجود دارد و چه بسا کسانی که از همین صندوق های عادی صاحب لجندری کارت شده اند. اگرچه شانس وجود داشتن لجندری کارت ها در صندوق های غیر از سوپرمجیکال چست بسیار کمتر می باشد.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP