یکشنبه 24 مرداد 1395
تعداد بازدید: 3216

ترفندهای دستیابی سریعتر به طلا در کلش رویال

بی شک طلا از مهم ترین و کاربردی ترین موارد در بازی کلش رویال هست که به وسیله ی آن می توانید هر کاری انجام دهید.

کلش رویال

 

در کلش رویال به دو طریق می توان به طلا دست پیدا کرد:

    باز کردن چِست یا همان صندوق ها
    دونیت کردن یا بخشیدن کارت ها به دوستان
    خرید طلا با جِم

 
باز کردن صندوق ها:

راه اول آسان ترین راه برای به دست آوردن طلا در بازی می باشد که با باز کردن صندوق ها ی چوبی، نقره ای، طلایی و یا صندوق پادشاهی صورت می گیرد. با کمی تلاش و انجام چند نبرد در روز می توانید به این پول شیرین دست پیدا کنید.

 
دونیت کردن کارت ها:

⊗ دونیت کردن کارت یا همان بخشیدن کارت به هم کلنی ها در واقع  از جمله ترفند های کلش رویال برای رسیدن به طلا می باشد. برخی از گیمرها تصور می کنند که این کار معقولانه ای نیست که کارت هایی را که با زحمت یافته ایم به دیگران بدهیم. بله شاید از این جهت کمی سخت باشد امّا فراموش نکنید که برای هر دونیت پاداشی دریافت می کنید. این پاداش دریافت XP بوده و مهم تر از آن شاید دریافت طلا می باشد.

⊗ به ازای دونیت کردن هر common card پنج طلا و در قبال دونیت هر Rare card پنجاه طلا دریافت خواهید کرد. این همانند آن می ماند که شما کارت هایتان را به ازای دریافت طلا به فروش گذاشته اید با این تفاوت که پرداخت کننده ی این طلاها کسی که کارت ها را از شما دریافت می کند نمی باشد.

⊗ شما حداکثر ۶۰ کارت در روز می توانید دونیت(Donate) کنید این به معنی دریافت روزانه ۳۰۰ طلا و ۲۱۰۰ طلا در هفته می باشد(یا به عبارتی ۴۲۰۰ طلا در هفته اگر چنانچه شما کارت ها نادر را دونیت کنید). با این حساب با دونیت کردن کارت هایتان می توانید ۱ الی ۲ Epic card در هفته از استور خرید کنید! عاقلانه نیست اگر این Epic cardها را از دست بدهید چرا که دست یافتن به این کارت ها بسیار سخت تر از دستیابی به کارت هایی می باشد دونِیت کرده اید.

⊗ هم چنین فراموش نکنید شما هم می توانید از هم کلنی های خود درخواست کمک کرده و از آن ها کارت دریافت کنید و به این شکل تعدادی از کارت هایی که داده اید جبران می شود. هر روز امکان ۳ درخواست وجود دارد. پس فراموش نکنید که دونیت کردن برخلاف آنچه بسیاری تصور می کنند یک بازی دوسر برد می باشد و سودش بیشتر به شما خواهد رسید.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP