دوشنبه 25 مرداد 1395
تعداد بازدید: 1467

شگفتی والکری در دفاع

همه ما می دانیم والکری بهترین دفاع برای دهکده ما در اکثر مپ های پایه است و همچنین آنها در حمله غیر قابل پیشبینی رفتار می کنند.

همه ما می دانیم والکری بهترین دفاع برای دهکده ما در اکثر مپ های پایه است و همچنین آنها در حمله غیر قابل پیشبینی رفتار می کنند و والکری دارای یک تابع خاص و یک ویژگی و تخصص مخصوص به خود در حمله و دفاع است که بسیار مفید است و همانند سایر نیروها هم ویژگیش با ارتقاء قدرت بیشتری را شکل می دهد. بزرگترین مزیت و ویژگی والکری ، حمله به ساختمانهای دفاعی حریف است که بصورت چرخشی که از خود تولید می کند ، ساختمانها را بصورت دوبل مورد ضربه قرار می دهد و یا اگر در محاصره نیروهای کلن کسل قرار بگیرد ، با چرخشی سریع ، خود را از چنگ حریف خلاص می کند و آنها را از بین می برد !
برای متوقف کردن والکری می توان از مپ هایی استفاده کرد که به آنتی والکری مشهور هستند و چینش این نقشه ها ، پراکندگی ساختمان های دفاعی و با فاصله قرار دادن آنها است که هر والکری برای نابودی ساختمان دفاعی باید وقت بیشتری را بگذارد و دیگر نمی تواند با یک چرخش بر روی چند ساختمان اثر مخرب کننده بگذارد و با چینش نقشه مان می توانیم حتی کاری کنیم که به مسیری که ما می خواهیم منحرف شوند !

 

کلش آف کلنز

 

تنها دفاع درست شما ناشناخته هست

بطور خاص کلن کسل , جیانت بمب ها , تسلاها و تله فنری ها می تواند واقعا آهنگ یه حمله کننده یا مهاجم رو زمانی که همه چی مطابق نقشه خودش و میلش قرار داده شده و داره پیش می رود را متوقف کند ، ویزاردتاور ها و ایکس باو ها هم میتوانند یک عامل مهم باشند اگر شما بتوانید از تخریب فوری این وسایل دفاعی توسط مهاجم جلوگیری کنین هنوز با اینحال و درعین حال ارتش دشمن را در محدوده نگهداشتید و معاونت کمک کننده دفاع نقطه ای هم میتونه به نابود شدن آنها کمک کند اگر کار درست انجام گرفته باشد.
اگر شما قصد متوقف کردن نیروی های خاصی را دارید در این مورد , والکری ( مپ های ترول ) دایره ای به نظر من بهترین راه برای اینکار هستند.


مپ خود ساخته یک مزیت بزرگ است

اگر شما فقط یه مپ را از یوتیوب در نظر بگیرید شاید از شانستون یکی نفر دیگر هم آنرا چیده باشد . مپ های Tailorبرای تاون هال 9 به طور خاص یک مثال بزرگ بارز هست چرا که تقریبا دهکده تاون هال 9 اون مپ را دیده اند و شگفتی کوچک زمانی هست که میخواهند به اون مپ حمله کنند در اینجا یک مثال از مپ خود ساخته که خودم اونو ساخته ام را براتون آورده ام.


از لحاظ یک حمله از لحاظ موقعیت تقریبا خالی دانستن اینکه در اون موقعیت چی هست میتونه حمله رو آسونتر کنه اما برای مهاجم یک فضای گسترده است که تو اون ناحیه میتونه تله ها تو هر طرفی باشه .شما فکر میکنید که 4 تا زلزله در ناحیه پایین همراه والکری میتونه با فوت و فن 2 ستاره بگیره اما یک نوار دراز از یک بخشی وجود داره که والکری هارو مجبور میکنه به طرف ساختمان های دوبل یا در کنار هم برای حمله هدایت بشوند . اونا قدرت عمده شون و سلامتی رو در موقعیت ناحیه بالا که برای نابود شدن فوری اونا زمانی که به شکل یک گروه هستند از دست میدهند، تلف میکنند حتی با اسپل سلامتی هم شمار بسیاری در تله میفتند ، تله و دام ما کار خودشو میکنه و قسمت عمده ارتش رو نابود میکنه ، تله فنری اونا برای رفتن به لول 2 تضمین میشه . اکثر دفاع ها همه چیز در یک ناحیه ای متمرکز هستند که هنوز به اندازه کافی برای پوشاندن کل مپ گسترش نیافته است.باورتون نمیشه ؟ سیستم دفاع من تحت این مپ در لیگ دوم چمپیون قرار گرفته است من واقعا 6 تا دفاع، دفاع کامل در لیگ چمیپیون II در طی سه هفته مدیریت کردم , در یک لیگی که تحت سلطه ی مهاجمان قدرتمندی است کلشرها که به طور متوسط تاون هال 9 هستند و بیشتر حمله هاشون را 2 یا 3 ستاره میکنند در حالی که اکثریت دفاع ها دوستاره از دست میدهند , یک مپ خودساخته و قطعا شگفت انگیز به متوقف کردن همیشگی که در اون سه ستاره گران بها است کمک خواهد کرد.


پاکسازی بیرون مپ رو آسان نگیرید

اگه شما یک نگاه دقیق تر بکنید متوجه بیشتر ساختمان هایی که بیرون مپ هستند شده باشید که با هم فاصله دوبل دارن .گاهی اوقات شما میتونید در برابر والکری برنده بشین اگر مهاجم در پاک کردن یا پاکسازی و نابودسازی ساختمان های بیرونی با فاصله 7 کاشی از هم موفق نشه و شکست بخوره حتی در یک بخش کاملا باز و بدون ساختمان دوبل هر لحظه که اونا در مپ نیستند در داخل مپ یک فرصت برای هدر دادن وقت مهاجم است . باید بگیم که همیشه تلاش کنین که کلن کسل غیر قابل دسترس ؟! و درخواست نیرو برای کلن کسل قبل از اینکه شما افلاین بشین و دهکدتون بدون محافظ بمونه، مجبور نیستین که یه مپی بسازین که مهاجم بتونه به اسانی در هر نقطه از بیرون مپ نیرو رها کنه اما اون میتونه یه کمی در ذخیره و گرفتن 3 ستاره صرفه جویی کنه 3 تا ویزارد و بقیه ارچر واقعا یک دفاع محکم در سرتاسر قلعه در برابر ترکیب والکری است.
نتیجه گیری

این سه چیز رو در طراحی یک مپ به یاد داشته باشین بخصوص در برابر والکری :
مطمئن باشین که همه نیروهاتون در برابر حمله دفاع میکنن.
سوپرایز کردن بزرگترین قدرت شماست.
ساختمان خارجی واقعا میتونه مفید باشه . نمیشه که با یه مپ با یه کلن کسل آسون فریب بدین میتونین از اون کمک بگیرین.

کلش آف کلنز

 

کلش آف کلنز

 

کلش آف کلنز

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP