شنبه 06 شهریور 1395
تعداد بازدید: 1646

از آپدیت جدید clash of clans چه خبر ؟

اگر اخبار مربوط به بازی کلش آف کلنز به خاطر داشته باشید که سوپرسل یک نظر سنجی برای کاربران گذاشت و از آن پنج تغییر اصلی بازی کلش آف کلنز را از کاربرانش نظرسنجی کرد.


تغییرات فراوان هیلر ها یا شفا دهنده !

سوپر سل امروز در مورد هیلر ها تغییراتی را معرفی کرد که ممکنه برای بیشتر کلشر ها ناخوشایند باشه !

از این به بعد شما پشت سر آرچر کویین تنها قادر به رها کردن 4 هیلر می باشید و آرچر کویین فقط شفا به اندازه 4 هیلر می گیرد !
 و همچنین مین های هوایی پس از دیدن هیلر فعال می شوند و آنها را هدف قرار می دهند. ضمنا رفتار هیلرها هوشمندانه تر می شود و اگر همان 4 هیلری که پشت سر ملکه کماندار است و در منطقه پوششی خود متوجه شود که نیرویی سلامتی خودش را از دست داده است و یا در حال از دست دادن است ، ملکه کماندار را رها می کند و به آن نیرو قدرت شفا دهندگی ارسال می کند !
سوپر سل مدتها بود که از استراتژی سوپر کویین و کویین واک  عذاب می کشید و در اکثر وارها ، کاربران از این استراتژِی استفاده می کردند و با وضعیت بوجود آمده می شه گفت که سوپرسل بالاخره آرزوی خود را عملی کرد و استراتژی سوپر کویین و همچنین کویین واک را به شدت تضعیف کرد ! و حالا باید بدنبال استراتژی دیگری گشت !

تکمیلی :

آینده تغییرات هیلر بصورت مفصل

در چند روز گذشته و با خبر فعال شدن تله هوایی برای هیلر بسیاری از علاقه مندان به استراتژی سوپرکوئین یا همان کوئین والک را با ناراحتی مواجه کرد...
ماریکا یکی از مدیران سوپرسل پس از توضیح راجب گذشته هیلر و داستان عدم تمایل استفاده آن در گذشته و تغییرات ایجاد شده در طول بازی برای بهبود هیلر اشاره کرد و پس از توضیح این که قصد ندارند استراتژی کوئین والک را که به گونه ای مهارت است را از بین ببرند و قصد دارند با اجرا کردن فعالسازی تله هوایی برای هیلرها ریسک استفاده از این استراتژی را به مقداری اندازه گیری شده در حد تعادل قرار دهند.

علت افزایش حداقل میزان فعالسازی توپخانه عقاب هم بیشتر برای کوئین والکرهای تاون هال ۱۱ میباشد که بخاطر استفاده از این استراتژی بی دلیل مجازات نشوند.

همچنین با اشاره به تغییرات بزرگ در آینده که هم اکنون توسط تستر ها در حال تست میباشند و ناراحتی برخی از پلیرها که از ارتش بولر برای اتک استفاده میکنند اضافه کرد حتی بعد از فعالسازی تله های هوایی برای هیلرها و کم شدن نقش هیلرها در ارتش دور برد همچنان استفاده از ارتش بولر به خوبی کارساز خواهد بود و تیم سوپرسل همچنان در تعادل بین ریسک و پاداش تلاش میکند.

 

کلش آف کلنز

 

 

 

توضیحات سوپرسل در مورد آپدیت پیش رو که مورد موافقت قرار گرفته است:

١. اکانت های مهندسی شده :

اکانت های مهندسی شده اکانت هایی هستند که افراد فقط بعضی از ساختمانها را آپدیت می کردند و باعث می شدند که وزن بیس ها در کلن وارها به هم بخورد و به افراد با کلن های ضعیف تر برخورد کنند سوپرسل در این مورد می گوید که تیم ما چند ماه پیش سعی کرد افرادی که بیس های بدون دیفنس ولی هیرو و نیرو های بسیار قوی را که با شخصی با همین ویژگی ها با تفاضل هیرو و تروپ بسیار بسیار پایین در مقابل هم در وار قرار میگیرند را درست کند ، در واقع وزن وار را تغییر دادند ، در آپدیت پیش رو قرار هست بالانس در این مورد انجام شود  به هر صورت که این افراد دیگر نتوانند حق دیگر بازیکنان را ضایع کنند.

٢. کلن پرک:

در حال حاضر دیگر مثل گذشته نیست که افراد بین کلن های 7/8/9 انتخابی باشد بلکه امروزه عده زیادی از کلن هاحداقل 9 هستند و تعداد کلن لول 10 نیز افزایش پیدا کرده است و همانطور که میدانید از لول کلن بالای 10 دیگر موردی اضافه نمیشود سوپرسل می گوید که گروه ما سعی در تشویق کردن افراد به برد وار و انجام وارهای بیشتر و حتی تعداد بیشتر که به دستیابی اکسپی بیشتر میشود دارد به همین علت کلن لول 10+ از این پس دارای آپشن های بیشتر و دارای تغییر در کادر حاشیه ی کلن و مواردی نظیر این است و نه لول آپ شدن نیرو ها یا بالا بردن وار لوت یا افزایش حجم لوت گیری کلن کسل و ... که قبلا اضافه می شد.

٣. هیرو ها در وار:

سوپرسل می گوید که ایمیل های بسیاری داشتیم در این مورد که افراد میگفتند بازی کسل کننده شده و هیرو ها را آپ نمیکنیم تا در وار از آنها بتوانیم شرکت کنیم و می خواهیم که هنگام آپدیت هیروها بتوان از آنها در کلن وار استفاده کرد و هم آنها را آپدیت کرد و سوپرسل نیز با این مساله موافقت نکرده است و  احتمال تغییر این روند و در دسترس قرار دادن امکان استفاده از هیرو در حال آپ در وار پایین هست و به همین صورت ادامه خواهد داشت!


٤. چت گلوبال و چت جدید کولیدرها :

سوپرسل می گوید که چت گلوبال تبدیل شده به یک عیب و اشکال در بازی! با این حال که اگر افرادی برخورد نا شایستی دارند را می توان بوسیله دکمه ی ریپورت گزارش کرد  ولی باز افراد خطاکار از کار خود نه تنها دست نمیکشند بلکه دوباره آنرا انجام میدهند ، متاسفانه تنها راه دسترسی به بازیکنان به دیگر بازیکنان همین گلوبال چت هست و راه دیگری نیست. در نگاهی دیگر به بازی بنا به درخواست عده ایی اضافه کردن چت فقط برای اعضای کلن که کولیدر هستند باشد وجود دارد. اولا اینکه اضافه کردن یک چت دیگر حجم چت را بالا برده ثانیا باید قسمتی جداگانه برایش طراحی شود و اگر میخواهد کسی از این گونه چت مخصوص استفاده کند کاره خواستی را انجام بدهد که گروه ما بر این اساس این نظریه و فکر به دنبال راه چاره میباشد و باز هم احتمال این چت مخصوص کولیدرها را امکانی ضعیف میبینیم مگر با حذف کردن گلوبال چت یا اینکه بتوان کمی قسمت گلوبال را امن تر کرد.

٥. چالش های دوستانه:

سوپرسل می گوید که افراد بسیاری شکایات هایی در مورد 24ساعت صبر برای استفاده از مپ برای چالش های دوستانه کرده اند و حالا معلوم نیست که دقیقا به چه صورتی خواهد بود ولی تا یک تعداد محدود جا به جا کردن یا تغییر حالت دیفنس ها در مپ ها آنها را به حالت غیر قابل استفاده برای یک روز دیگر تبدیل نمیکند که این بخش به طور قاطع صورت می پذیرد.


 

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP