دوشنبه 08 شهریور 1395
تعداد بازدید: 1364

راز موفقیت در کلش رویال بدون خرید جم

برخی از افراد که به تازگی بازی کلش رویال را آغاز می کنند تصور می کنند بدون هزینه کردن و خرید جم موفقیت در بازی امکان پذیر نیست.

اگرچه برخی از گیمرهای حرفه ای در نقاط مختلف جهان حاضر هستند مبالغ هنگفتی را صرف خرید جِم برای آزادسازی کارت های نادر و قوی در بازی نمایند و ما این مسئله را انکار نمی کنیم امّا فراموش نکنیم که برخی ها بازی کردن شغلشان است و نه سرگرمی! اگر ما صرفاً برای گذراندن لحظات خوش و سرگرم شدن این بازی را نصب نموده ایم شاید هزینه ی اضافی کردن کار معقولی به نظر نرسد.

 
شناختی که تا به اینجا از کلش رویال داریم!

دو چیز در کلش رویال مهم می باشند و برای ارتقاء خود به آن ها نیازمندیم و آن دو چیزی نیستند جز طلا و جم. از طلا برای آپگرید کردن واحد های مختلف در بازی، شرکت در نبردها(که البته در آپدیت فوریه دیگر نیازی به پرداخت طلا برای شرکت در نبرد نمی باشد) و هم چنین خرید کارت های جدید که روزانه به شما پیشنهاد می شوند. از جم هم برای باز کردن سریعتر صندوق های جدید و هم چنین خرید بیشتر طلا استفاده می شود.

شاید مهم ترین راهکارها برای موفقیت در کلش رویال بدون پرداخت هزینه برای خرید جِم اضافی سه ترفند زیر باشند:


۱- حفظ طلاها و هدر ندادن آن
۲- استفاده از جم تنها برای خرید طلا
۳- عضویت در کلن

حال بیایید تا کمی جزئی تر به این سه راهکار بپردازیم.
۱- حفظ طلا و هدر ندادن آن

 

کلش رویال

 

همانند آنچه که در کلش آف کلنز هم شاهد آن بودیم و هستیم در آغاز بازی کلش رویال هم در ابتدای کار مدام سعی می شود تا شما را با پرداخت طلاها و جم هایتان به ارتقاء هرچه سریعتر کارت هایتان وسوسه کنند. تن به این اصرار ها ندهید، طلاهایتان را حفظ کنید و تنها کارت هایی را آپگرید کنید که واقعاً مجبور به ارتقائشان هستید. هر روز تعدادی کارت برای خرید به شما پیشنهاد می شود که عبارتند از: یک Epic کارت به ارزش ۲۰۰۰ طلا، یک Rare کارت به ارزش ۴۰ طلا و یک Common کارت به ارزش ۵ طلا. اگرچه بسیاری در مقابل این وسوسه یارای مقاومت ندارند امّا فراموش نکنید که ممکن است کارتی که به دنبال آن هستید را در یکی از صندوق هایی  که پس از پیروزی در نبرد برایتان باز می شود هم بتوانید بیابید و مجبور به پرداخت طلا برای آن نیستید. امّا یک نکته و آن اینکه همیشه سعی کنید حداقل به میزان خرید یک Epicکارت یعنی ۲۰۰۰ طلا برای خود ذخیره داشته باشید تا به محض پیشنهاد شدن Epic کارتی که منتظرش هستید آن را خریداری کنید، چرا که Epic کارت ها برخلاف کارت های دیگر بسیار با ارزش بوده و یافتن آن ها دشوار است.

اینجاست که پس از خرید Epicکارتی که به دنبالش بودید از اینکه از آپگرید واحدهایی که چندان مورد استفاده نیستند در گذشته منصرف شده اید بسیار خوشحال خواهید شد چرا که فرصت خرید کارت با ارزش تری را یافته اید.

 
۲- استفاده از جم تنها برای خرید طلا

 

کلش رویال

 

بهتر است که  عجله را کنار بگذارید و برای بازگشایی صندوق ها صبور باشید تا پس از اتمام تایمر خود به خود بازگشایی شوند و جِم هایتان را برای برداشتن آن تایمرها و بازکردن بلافاصله صندوق هایی که به هرحال پس از آن تایمر هم باز خواهند شد هدر ندهید. اگر می خواهید پولی برای بازی نپردازید و به دنبال آن موفق باشید فراموش نکنید که باید صبور باشید و حرفه ای عمل کنید. چیزی که ما برای آن پیشنهاد می کنیم که از جِم استفاده کنید خرید طلاهای بیشتر است. با ۶۰ جِم می توانید ۱۰۰۰ طلا بخرید که این نصف مقدار طلاییست که با آن می توانید Epic کارتی را که مد نظرتان هست و کمک شایانی در بازی به شما خواهد کرد را بخرید. امکان پرداخت جِم برای هر چیز دیگری جز طلا  صرفاً برای فانتزی کردن بیشتر بازی می باشد.

 
 ۳- عضویت در کلن

با عضو شدن در یک کلن لِوِل +۳ مقدار زیادی جِم به شما به عنوان پاداش داده می شود که این واقعاً عالیست. و علاوه بر این با عضویت در کلن شما می توانید درخواست بدهید و به صورت رایگان کارت بگیرید که این خود امتیاز بزرگیست و هم چنین می توانید کارت های خود را به دیگران دونیت کنید.همچنین از نکات مثبت دیگر عضویت در کلن دور هم بودن با دوستانتان و فان تر از آن اینکه در کلش رویال می توانید با هم کلنی های خود به نبرد بپردازید که این یک رقابت واقعاً جذاب می باشد.

 
بازیکنانی که برای بازی هزینه نمی کنند معمولاً بازیکنان بهتری هستند!

بازی کردن در کلش رویال و کسب موفقیت در این بازی بدون خرید جِم اضافه نشان از حرفه ای و خٌبره بودن شما و مغز استراتژیکتان دارد، چرا که بدون هیچ معجزه ی بیرونی و پرداخت هزینه ی اضافی تنها با تصمیمات درستتان به این درجه رسیده اید. البته بدون شک این موفقیت بدون زحمت به دست نخواهد آمد و لازم است تا مدام تجربه کسب کنید تا به این درجه برسید و واقعیت دیگر اینکه بسیارند کسانی که حتی هزینه های هنگفتی را برای ارتقاء سریع تر انجام می دهند امّا برخلاف انتظارشان هرگز به عنوان بازیکن های حرفه ای شناخته نمی شوند چرا که اصول بازی را بلند نبوده و صرفاً با جِم اضافی به این سطح رسیده اند.

امّا انکار نمی کنیم که هستند کسانی هم که با خرید معقولانه ی جِم همراه با کسب تجربه در نبردهای مختلف به نتایج فوق العاده ای در بازی می رسند.در پایان و سخن آخر خرید جِم تنها راه موفقیت نیست و هیچ بازیکن بی تجربه ای صرفاً با خرید جِم حرفه ای و با تجربه نخواهد شد.

 

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP