شنبه 13 شهریور 1395
تعداد بازدید: 9058

لغو مراسم Clash Con

بعد از اینکه سوپرسل تعداد زیادی از کاربران خود را که به نحوی از نرم افزارهای سوم شخص استفاده می کردند به طور دائمی بن کرد ، خبر رسید که مراسم Clash Con امسال که قرار بود در لس آنجلس آمریکا برگزار شود لغو گردید.


این مراسم در صورت برگزار شدن دومین مراسم clash con سوپرسل می شد،در مراسم قبل که در فنلاند برگزار شد، تعداد زیادی از کلش بازها از سراسر دنیا در آن شرکت کردند و با یکدیگر به رقابت پرداختند و از طرف سوپرسل تشویق و جوایز ارزنده ایی دریافت کردند ، اما مراسم امسال که با وعده و وعید های فراوان قرار بود برگزار شود بطور ناگهانی با دادن اطلاعیه ایی از طرف سوپرسل لغو شد! .

بنظر می رسد شاید سوپرسل از عواقب کار خود می ترسید که با تجمع یک عده از کلش باز های بن شده و با سابقه این مراسم که بیشتر برای تبلیغ خودش بوده باشد ناگهان بر علیه خودش بکار گرفته شود و ضد تبلیغی سنگین برایش رقم بزند و بنابراین آن را لغو کرده است .

اطلاعیه لغو مراسم که در وبلاگ سوپرسل و دیگر رسانه های مجازیش منتشرشده است همگی حاکی از لغو مراسم ClashCon امسال است :

 

کلش آف کلنز

کلش آف کلنز

 

ترجمه  :


کار کردن در بخش های کوچک گروه به این معنی است که باید به بعضی چیزهایی نه را گفت در صورتی که دوست داریم آنرا انجام دهیم.
متاسفانه امسال ما مجبوریم به مراسم ClashCon نه بگوییم! درصورتی که اتفاقات بزرگی مثل مراسم ClashCon به یک طریقی تلافی کردن برای بازیکنانی هست که میخواهند به صورت فردی حضور داشته و خود را نشان بدهند.
ما تصمیم گرفتیم که امسال بهترین راه را برای تشکر کردن از بازیکنان - تمرکز کنیم بر چیز هایی که به سود تمام کلش است که آن بهبود و چیز های که به نوعی الحاقی به بازی است و تجربیاتیست که بازیکنان همه جا میتوانند از آن لذت ببرند.
و همچنین ما منتظر فرصتی برای حمایت و تشویق اتفاقات افتاده شده خوب برای بازیکنان در تمام جهان هستیم متشکریم برای مطالعه این متن و ما به جلو پیشرفت می کنیم و آماده ایم تا صدای افکار شما را بشنویم و لذت می بریم.


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP