شنبه 13 شهریور 1395
تعداد بازدید: 1893

موج جدید بن در ماه آگوست 2016

سیستم جدید بن که وظیفه آن شناسایی مود و ربات و یافتن افراد با چندین اکانت سوپرسل با نام "اختاپوس" است.

این تصویری از انجمن سوپرسل است که در ساعات اولیه بن ، افراد زیادی در انجمن سوپرسل دلیل و علت را با ناراحتی پرسیده اند و درخواست برگشت اکانتشان را کرده اند :

کلش آف کلنز

 

قبلا هم که موجی از بن ها به راه افتاده بود ، کاربران فقط به مدت 2 هفته بن می شدند و اخطاری داده شده بود که در صورت تکرار بصورت دائم بن خواهند شد و از مود ها استفاده نکنید ، ولی اینبار قضیه فرق کرد و افراد را بدون دادن اخطار قبلی و زمانی لازم ، بصورت دائم بن کرد !

در حال حاضر هم کلیه اطلاعیه ها و پیام هایی که توسط سوپرسل داده شده است مبنی بر بن دائم افراد است و چندین حساب کاربری را هم که چک کردم و پرسیدم ، همه آنها هم ممنوع شده بودند.

همیشه توصیه این بود که برای استفاده از مودها ، باید یک حساب جداگانه برای خود بسازید تا دیگر در صورت برخورد با چنین وضعیت هایی اکانت اصلی شما بدون آسیب بماند و از خطر بن رهایی یابد ولی الان هم نمی توان به چنین چیزی توصیه کرد ، چرا که ممکن است تمام اکانت های شما در صورت داشتن نرم افزارهای تقلب در یک گوشی در امان نباشد و خطر بن شدن همه آنها را تهدید کند.

تمام کاربرانی که از مود و ربات استفاده می کنند در معرض خطر بن شدن می باشند!

چندر روز پیش نیز صفحات سازنده برنامه های مود و ربات ، مدعی شدند که موفق به ساختن مود هایی شدند که توسط سوپرسل قابل شناسایی نمی باشد و شاید همین موضوع که برای سوپرسل خسته کننده شده بود ، باعث شد که به یکباره دست به چنین اقدامی بزند تا دیگر کاربران استفاده دوباره از مود ها را انجام ندهند و سوپرسل این قضیه را تا به حال مخفی نگه داشته بود.

هرگز به صحبت هایی که در رابطه با شناسایی نشدن شما در مورد استفاده از مود ها و ربات ها می شود ، باور نکنید ، چرا که سازندگان مودها و ربات ها نمی توانند برای بازگرداندن اکانت شما کاری انجام دهند و اهمیتی به حساب کاربران نمی دهند و این شما هستید که در این معامله استفاده کردن از ربات ها یا مد ها و داشتن چند اکانت ، بازی خود را برای همیشه از دست رفته می بینید و زحمات چندین ساله تان به هدر می رود.

کلش آف کلنز

 

سوپرسل با انتشار این مطلب بالا اخطار داده است که بدون هیچ اخطاری ، برای همیشه بن خواهید شد !

 

کلش آف کلنز

 

سوپرسل دوباره در مطلبی دیگر اخطار داده است که امروز 21 آگوست 2016 افرادی که از نرم افزارهای جانبی استفاده می کنند را بن خواهد کرد و متاسفانه در آخر مطلب هم نوشته است که بن ها بصورت دائمی است و قابل مذاکره برای برگرداندن هم نیست !

گرچه سوپرسل این مطالب را به صراحت بیان کرده است ولی کاربرانی که فکر می کنند اشتباهی بن شده اند می توانند از راه های ارتباطی یر با سوپرسل در ارتباط باشند و مشکل خود را شرح دهند تا در صورت اشتباه بن شدن آنها ، سوپرسل بازی آنها را برگرداند دوستان فقط اگر از ایکس مود یا ربات و یا داشتن چندین اکانت بن شده اید ، مکاتبه ایی انجام ندهید ، چون فایده ندارد ! فقط و فقط اگر به اشتباهی بن شده اید و از این برنامه ها استفاده نکرده اید با سوپرسل برای بازگرداندن بازی تماس بگیرید.
 +ایمیل رسمی پشتیبانی سوپرسل
clashofclans.feedback@supercell.com
+فروم رسمی پشتیبانی سوپرسل
http://supr.cl/Support4Clash
+پشتیبانی حتی با زبان فارسی سوپرسل
https://supercell.helpshift.com/a/clash-of-clans/?contact=1&p=web

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP