چهار شنبه 24 شهریور 1395
تعداد بازدید: 1432

اولویت ارتقا از TH 5 تا TH 11

در قسمت های قبل با چگونگی ارتقاء در تاون هال های پنج و تاون هال شش آشنا شدیم و دیدیم که چگونه باید ساختمان هایمان را ارتقا دهیم تا سردرگم نشویم در این قسمت به ترتیب ارتقا در تاون هال 7 پرداخته ایم.


کلش آف کلنز

 

اولویت ارتقاء در تاون هال هفت

 

کلش آف کلنز

 

اولویت ارتقا در ارتقاء در تاون هال 7 را بررسی می کنیم که در ابتدای مطلب چندین نقشه معروف از این تاون هال را برایتان در زمینه فارمینگ و وار گذاشته ایم که بنا به سلیقه خود از آنها می توانید استفاده کنید و در مواقع زمانی مختلف بنا به نیاز خود می توانید آنها را تغییر دهید و از دیگری استفاده نمایید.

 

کلش آف کلنز

 

کلش آف کلنز

 

کلش آف کلنز

 

کلش آف کلنز

 

خوب همانند گذشته به بررسی اولویت ها در دو بخش خواهیم پرداخت :

بخش اول:همانطور که قبلا هم گفتیم در ابتدای هر کار باید آزمایشگاه و کارخانه طلسم سازی را در اول کار برای آپدیت آن اقدام کنیم ، پس از آن برای افزایش فضای اردوگاه ارتش باید اردوگاه ارتش چهارم را بسازیم و همچنین پادگان چهارم را بسازیم و همچنین ارتقاء سریع آنها برای گرفتن فضای بیشتر و ارتقاء پادگان برای سرعت ساخت سریعتر نیروها. در این بین دیوارهای جدید را می سازیم و از نقشه های جدیدی که گذاشتیم استفاده می کنیم و ساختن دیوارهای جدید زمان زیادی را نمی گیرد.
تمرکز دو کارگر هایمان باید بر روی ساختمانهای دفاعی و دیگر ساختمانها باشد و کارگر سوم باید تمرکزش روی منبع اکسیر سیاه و دریل اکسیر سیاه باشد که بتوانیم قهرمان جدید خود یعنی بربرشاه را بگیریم.بدون مخزن اکسیر سیاه و نداشتن اکسیر سیاه قادر نخواهید بود که آن را آزاد کنید شما بنظرم همچنان به ارتقاء منبع ذخیره سازی اکسیرسیاه ادامه دهید تا جای کافی برای آن داشته باشید.

ارتقاء ساختمان های دفاعی : حالا نوبت ساخت ساختمان های دفاعی جدید است توجه کنید که اگر ۴ کارگر دارید میتوانید با کارگر ۴ام این مراحل را شروع کنید .ابتدا باید ساختمانهای دفاعی جدید را بسازید تا فضاهای خالی نقشه جدید را پر کنید که این وسایل بسرعت ساخته می شوند.ساخت دو توپخانه جدید و برج کماندار جدید و همچنین ایردیفنس جدیدوسپس خمپاره اندازها و تسلاهای مخفی.تسلاهای مخفی در حال حاضر خیلی گران است و البته ساختن آنها در این سطح خیلی بکار می آیند.نوبت آن است که کلیه ساختمانهای دفاعی جدید را همسطح دیگر ساختمان های دفاعی قدیمی ارتقا دهیم و همگی را در یک سطح آپدیت کنیم و بهتر است از ایردیفنس ها شروع کنیم ، چرا که برای حمله با دراگون ها در این سطح که در کلن وار بسیار انجام می شود مفید تر بنظر می رسد و در کلن وار بیمه می شوید. حال زمان ساختن پادگان مخوف است و بنظرم این باید در آخر استفاده شود و نباید سربازانی که با اکسیر سیاه ساخته می شود را بسازید و به جمع آوری اکسیر سیاه مشغول شد و آنرا جمع آوری کرد تا بتوان بربر شاه را بگیریم.

حالا باید شروع کنید به آپگرید پادگان ها و یکی از آنها را برای ساخت نیرو نگه دارید تا بتوانید نیروها را بسازید و حمله کنید و از آن سود ببرید.الان موقع آن است که ساختمانهای دفاعی خود را ماکس کنید و از ایردیفنس ها شروع می کنیم و باید از همزمان آپدیت کردن آنها خودداری کنیم تا موقع حملات هوایی دهکده مان بی دفاع نباشد.سپس ویزارد تاور -> آرچر تاور -> توپخانه ->ایرسویپر->خمپاره انداز را به ترتیب ارتقا می دهیم و ماکسیمم می کنیم. ارتقاء تله های فنری هم فراموش نشود که با ارتقا آنها به سطح 2 می تونه 2 تا 4 والکیری یا ویزارد را به هوا پرتاب کند!

قبل از ارتقاء تاون هال به سطح 8 یک سری نکات را حتما انجام دهید اول اینکه تمام دیوارهای دهکده را به سطح 7 که بنفش رنگ است ارتقا دهید و بربر شاه را هم به سطح 5 ارتقا دهید تا نیروی ویژه آن هم باز شود و اگر این دو کار مهم را انجام ندهید در مراحل بعد با مشکل روبرو می شوید و یک قهرمان ضعیف دارید و یک دهکده از لحاظ دیوار ضعیفتر که باعث افت دهکده و مشکلات بعدی خواهد شد.

بخش دوم:

1. ارتقاء آزمایشگاه و ارتقا طلسم ساز.

2. ساختن اردوگاه ارتش جدید و پادگان جدید و ارتقا آنها.

3.ساختن دیوارهای جدید.

4. ساخت مخزن اکسیر سیاه ، مته اکسیر سیاه و ارتقاء آنها.

5. آزاد کردن بربرشاه در اسرع وقت !

6. ساختن ساختمان های دفاعی جدید : توپخانه ، ضدهوایی ، برج کماندار ،خمپاره انداز و تسلای مخفی و ارتقا آنها تا اندازه ساختمان های قبلی موجود مشابه آن.

7. ساخت پادگان مخوف

8. ارتقا سربازخانه ( یکی از آنها در هر زمان )

9. ماکسیمم کردن ضد هوایی (یکی از آنها در هر زمان)

10. ماکس کردن برج کماندار و توپخانه ها.

11. ماکس کردن ایرسویپر و خمپاره انداز.

12. آغاز ارتقاء تسلای مخفی.

13.شروع به ارتقا بربر شاه به لول 5 و دیوارهای دهکده به لول 7 .

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP