شنبه 27 شهریور 1395
تعداد بازدید: 1456

آپدیت هیجان کلش رویال در راه است!

پس از مدت ها انتظار نداهایی از آپدیت جدید کلش رویال شنیده می شود که سرانجام تیم سوپرسل از خواب زمستانی بیدار شده و تصمیم گرفتند تا دستی بر نقص های بازی و ایجاد تغییرات جدید در بازی کلش رویال بزنند.

کلش آف کلنز

 

اگرچه بسیاری از پلیرهای کلش رویال از بی عدالتی در بازی ناراضی بوده و بسیارند کسانی که معتقدند کلش رویال تبدیل به بازی ای شده تا فقط درآمد فروش جم برای سوپرسل به دنبال داشته باشد و کارت های لجندری با احتمال بسیار کمی به پلیرهایی که برای خرید سوپرمجیکال چست هزینه نمی کنند تعلق می گیرد امّا باز هم وقتی خبر آمدن آپدیت جدید شنیده می شود شور و هیجان خاصی پلیرها را در بر می گیرد.

جزئیاتی از این آپدیت جدید که احتمالاً در ماه سپتامبر خواهد آمد توسط برخی افراد نزدیک به سوپرسل به بیرون درز نموده است و شنیده ها حاکی از آن است که آپدیت بزرگ کلش رویال که در راه است آپدیت هیجان نام دارد و تغییرات بسیاری را در بسیاری از بخش های بازی شاهد خواهیم بود.

از جمله تغییرات که انتظار می رود در این آپدیت داشته باشیم می توان به موارد زیر اشاره نمود:


تغییر در بخش تورنمنت ها:

اگرچه بخش تورنمنت بازی با استقبال زیادی مواجه شده امّا سوپرسل ظاهراً فکری برای این استقبال خوب نکرده و بسیاری از پلیرها از دشواری یافتن تورنمنت خالی و عضویت در آن گله مند هستند. احتمالاً باید در آپدیت بعدی شاهد تغییراتی در بخش تورنمت کلش رویال جهت آسان سازی این مشکل باشیم.


تغییراتی در جوایز:

در بخش جوایز موجود در صندوق ها هم احتمال بسیار بالایی شاهد تغییراتی خواهیم بود.

 
افزایش احتمال دریافت لجندری کارت:

همانطور که در گذشته هم گفتیم یافتن لجندری کارت تبدیل به یکی از دغدغه های مهم بسیاری از پلیرها شده و بسیاری از نیافتن این نوع از کارت ها بسیار عصبانی هستند و از این رو سوپرسل برای پاسخ گویی به پلیرها مطمئناً احتمال دریافت کارت های لجندری را بالا خواهد برد.

 
اضافه شدن کارت های جدید:

در کنار تمام تغییرات بخش های موجود در بازی جذاب ترین بخش آپدیت های جدید اضافه شدن کارت های جدید به بازی می باشد و بدون شک بنا به عادت گذشته سوپرسل در این آپدیت هم شاهد اضافه شدن کارت های جدیدی به بازی خواهیم بود.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP