سه شنبه 06 مهر 1395
تعداد بازدید: 1200

اخبار لحظه به لحظه اعتراضات بن شدگان

درهمان دقایق اولیه آغاز موج بن،انوشکا ( یکی از کارمندان سوپرسل) اذعان داشت که درصورتی که فکر میکنید اکانت شما به اشتباه بن شده است،با پشتیبانی بازی در ارتباط باشید تا به درخواست شما رسیدگی شود.

کلش آف کلنز

 

سوپرسل : تنها راه بازپسگیری اکانت های به ناحق بن شده ، ارتباط با پشتیبانی بازی است

درهمان دقایق اولیه آغاز موج بن ، انوشکا ( یکی از کارمندان سوپرسل) اذعان داشت که درصورتی که فکر میکنید اکانت شما به اشتباه بن شده است ، با پشتیبانی بازی در ارتباط باشید تا به درخواست شما رسیدگی شود.

پس از اعلام این خبر ، بسیاری از کاربران نسبت به ارتباط با پشتیبانی بازی و درخواست آزادسازی اکانتشان اقدام نمودند اما نکته ای که بسیار جالب توجه است ، واکنش های مختلف سوپرسل به کاربران میباشد زیرا بسیاری عزیزان اصرار داشتند که سوپرسل جوابی از پیش تعیین شده و خودکار برایشان ارسال کرده است و برخی هم از جواب منفی سوپرسل مبنی بر آزادسازی اکانت هایشان شکایت داشتند و البته کم هم نبودند کسانی که واقعا به ناحق بن شده بودند و با ارتباط با سوپرسل مدت زمان بن آنها به 14 روز کاهش یافت و سرانجام دیروز اکانتشان باز شد و ایرانکلش شخصا صحت این موضوع رو تایید میکند.


اعتراضات در شبکه های اجتماعی

سیاست های سوپرسل هرچه که بود ، منجر به شروع اعتراضات گسترده مردم در تمامی شبکه های اجتماعی کلش و سوپرسل شد و تا هم اکنون نیز ادامه دارد ؛ از فیسبوک گرفته تا اینستاگرام و توییتر و حتی خود فروم سوپرسل. باوجود اعتراضات بسیار زیاد مردم ، ظاهرا این اقدامات فایده چندانی نداشته و سوپرسل ترجیح داده تا همچنان سکوت اختیار کند و واکنشی منفی به اعتراضات نشان دهد.


تگ #UNFAIR_BANS و مسخره خواندن آن توسط سوپرسل

باوجود سکوت های سوپرسل نسبت به اقدامات اعتراض آمیز ، کاربران سراسر جهان با ساخت پست هایی با تگ #UNFAIR-BANS در فروم رسمی سوپرسل و همچنین دیگر شبکه های اجتماعی ، اعتراض شدید خود را نسبت به ناحق بودن برخی بن ها به سوپرسل اعلام کردند.

 

اما تنها ساعاتی پس از این اقدام ، سوپرسل تمامی پست های ایجاد شده با این تگ را فروم خویش حذف نموده و از طرفی دیگر یکی از کارمندان سوپرسل با انتشار عکس زیر در فیسبوک خود ، این تگ را کاملا بی معنی و مسخره توصیف کرد.که البته اینکار سوپرسل کاملا قابل پیش بینی به نظر میرسید

 

اعتراضات در داخل بازی

قدرت وشدت این تگ و همچنین اعتراضات کاربران حدی بود که به خود کلش نیز کشیده شد و بسیاری از هموطنان ما و خیلی از کابران در سراسر جهان با ایجاد کلن هایی با تگ #unfair_bans اعتراض خودشون رو به سوپرسل اعلام نمودند ولی این نیز تلاشی نافرجام در راه بازپسگیری اکانت های به ناحق بن شده از سوپرسل بود و همچنان واکنش این شرکت نسبت به بخشش اکانت ها منفی بود.

 

اعتراض به سوپرسل توسط امضای طومار

ظاهرا معترضان به سیاست های سوپرسل از انجام هیچ عملی نسبت به نشان دادن اعتراضتشان نسبت به سوپرسل فروگذار نیستند و پس از بی اعتنایی سوپرسل نسبت به تگ بن ناجوانمردانه ، اینبار دست به حرکتی دیگر زدند.

وبسایت change.org یکی از وبسایت های به گفته خودش فعال در زمینه حقوق افراد و سازمان های مختلف است که وظیفه اش فراهم کردن بستری برای اعتراض همگانی به نهادها و سازمان ها و اشخاصی است که مردم فکر میکنند به آنها ظلم میکنند بنابراین بسیاری از کاربران دست به دامان این وبسایت شدند تا شاید با ایجاد کمپین و امضای طوماری علیه سوپرسل بتوانند اکانت های خویش را باز پس گیرند.


کمپین اعتراض کابران به سوپرسل در کاخ سفید!!

بله درست شنیدید ، کاخ سفید!! اگرچه این جمله بسیار خنده دار و دور از عقل بنظر میرسد ولی متاسفانه حقیقت دارد و بنظر میرسد که ناراحتی ناشی از دست دادن اکانت ، بسیاری را تا سرحد جنون کشیده باشد!!

صبح امروز خبردار شدیم که یکی از وبسایت های انگلیسی زبان به نام whitehouse.gov که هنوز از ماهیت دقیق این وبسایت اطلاعاتی در دست نداریم ، دست به اقدامی جالب و البته احمقانه زده است. این وبسایت ادعا کرده است که اگر تعداد امضاهای طومار اعتراضش به سوپرسل به سرحد 100هزار نفر برسد ، میتوان آن را در کاخ سفید مطرح نمود و سوپرسل را محکوم کرد!!

که البته حتی خواندن این جمله نیز بسیار خنده دار است چراکه سوپرسل شرکتی موفق در امر بازی های آنلاین است که در کشور فنلاند و درقاره اروپا قرار دارد پس قاعدتا نمیتواند ربطی به آمریکا داشته باشد!! از آن گذشته فکر نمیکنم رییس جمهور آمریکا انقدر بیکار باشد که پیگیر شود چرا یک شرکت بازی سازی در هزاران کیلومتر آن طرف تر و در اروپا ، کاربرانش را بن کرده است!!!

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP