یکشنبه 11 مهر 1395
تعداد بازدید: 1464

چه خبر از آپدیت ؟

بعد از امروز و فردا کردن های سوپرسل بالاخره اعلام شد که از هفته آینده شروع پیش نمایش ها آغاز خواهد شد.


آپدیت کلش آف کلنز
زمان شروع پیش نمایش ها از اوایل هفته آینده می باشد و همیشه ساعت انتشار پیشنمایش ها 16:30 بوده و بنظر میرسد اینبار هم در همین ساعت پیشنمایش ها آغاز شود! آپدیت شلوغ و پرسرو صدایی که انتظار می رود در راه نیست و شاید همه شما منتظر یک آپدیت بزرگ باشید با کلی تغییرات ، ولی متاسفانه اینطور  نخواهد بود!


ابهام در تعداد پیشنمایش های سوپرسل :
پیشنمایش ها بین سه تا پنج عدد معرفی شده و البته هنوز تایید نهایی نشده است ، حتی از حذف بعضی از تغییراتی که قرار هست بیاید خبر داده شده است و علت آن هم تست بیشتر آن بیان شده، و مشکلی که در آپدیت های قبلی و اگر بخاطر داشته باشید که دِرگ کردن نیروها در باراکس و جابه جایی انها پیش آمد و در نهایت هم باعث حذف این قابلیت از بازی شد ایجاد نشود.


آپدیت هیجان !
با آمدن کلن چلنج که قبلا در مطالب قبلی سایت معرفی شد و هیجان جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد ولی امیدواریم استقبال آن مثل پلیر چلنج نباشد چون که پلیر چلنج در ابتدای ورود جایگاه خوبی داشت ولی کم کم هیجان زیادی در پی نداشت مخصوصا که کلشرها خوشحال بودند که برای تقلب در کلن وار می شد استفاده کرد و زمین حریف را بازسازی کرد و برای حمله به آن تمرین کرد که با تمهیداتی که سوپرسل برای کلن وار کرد دیگر کسی از پلیر چلنج استفاده نکرد.

 

کلش آف کلنز

 

وارهای برابر و منصفانه !
از تغییر در سیستم وار ها صحبت شده که این در این آپدیت به بازی خواهد آمد و وارها در کلن وار منصفانه تر بیفتد و این یکی از مشکلات بزرگ در بازی کلش آف کلنز بود که کلشر ها همیشه نگران این موضوع بودند.

 

کلش آف کلنز

 

نیروی جدید
آمدن نیروی جدید صددرصد رد و منتفی شده و قرار نیست نیروی جدیدی به بازی اضافه شود و فعلا باید با همین نیروها بسازید!

 

کلش آف کلنز

 

ساختمان دفاعی جدید
از ساختمان دفاعی جدید در بازی صحبت شده ولی اعلام شده این دفاع به این آپدیت نخواهد رسید و هدیه کریسمس شماست و در آپدیت کریسمس 2017 به بازی اضافه خواهد شد و در حال کار بر روی آن هستند تا بعدا مشکلی برای بازی بوجود نیاید.

 

کلش آف کلنز

 

لول جدید نیروها
احتمال آمدن لول جدید برای نیروها نیز کم است و اعلام شده الویت فعالیت های ما بر روی وارها یا همان کلن چلنج است ولی همیشه احتمال سورپرایز نیز هست !

لول جدید ساختمان ها
با توجه به آپدیت کوچک تابستانی احتمال لول جدید نیز همانند توضیحات لول جدید نیروهاست و احتمال آن کم است و فعلا ساختمان های دفاعی شما در همین سطح ها خواهد ماند.

نتیجه گیری :
در کل می توان گفت اصل این آپدیت حول محور وار و کلن چلنج میگردد و تغییرات اساسی و مهم در این دو زمینه انجام خواهد شد.تمام موفقیت این آپدیت به قوانین کلن چلنج بستگی دارد و اگر XP و یا جایزه طلا و اکسیری در کار نباشد و فقط برای تمرین کردن و یا کَل کَل کردن بکار رود همانند پلیر چلنج درصد استفاده از آن خیلی کم خواهد شد و اگر هم مزایایی داشته باشد میزان تقلب برای استفاده از آن نیز بالا می رود!


 

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP