یکشنبه 11 مهر 1395
تعداد بازدید: 1144

۴ کارت آپدیت جدید کلش رویال نمایان شد

 در آپدیت جدید، ۴ کارت جدید به بازی اضافه شد که اولین آن ها مگا مینیون بود اما ۳ کارت دیگر که قرار بر این است هر دو هفته یکی از آن در دسترس قرار گیرد نمایان نشد.

کلش رویال

 

 کارت جدید به بازی اضافه شد که اولین این کارت ها، مگا مینیون بود. این کارت بعد از گذشت ۲۴ ساعت از منتشر شدن آپدیت در دسترس قرار گرفت:

 

کلش رویال

 

۳ کارت بعدی که قرار است رو نمایی شوند چه نام دارند؟


اینفرنو دراگون

دومین کارتی که امروز در بازی نمایان شد اینفرنو دراگون (Inferno Dragon) است که به معنی اژدها آتشین می باشد. این کارت ۱۰ روز دیگر در دسترس قرار میگیرد. اینفرنو دراگون جزو دسته لجندری قرار دارد و می توان از آرنا ۴ به بعد این کارت را دریافت کرد. این کارت، یک نیرو هوایی همانند بچه دراگون می باشد با تفاوت اینکه میزان خسارت بالاتری دارد. همچنین می توانید اطلاعات این کارت را در تصویر زیر مشاهده کنید:

 

کلش رویال

 

آیس گولم

سومین کارتی که از قبل نیز لو رفته بود آیس گولم (Ice Golem) نام دارد که به معنی گولم یخی می باشد. آیس گولم جزو دسته کمیاب (Rare) قرار دارد و می توان از آرنا ۸ به بعد این کارت را دریافت کرد. در هنگام نابود شدن، منفجر می شود و سرعت نیرو های اطراف خودش را کم می کند. مشخصات این کارت را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید:

 

کلش رویال

 

گریویارد (قبرستان)


چهارمین کارتی که قرار است در دسترس قرار گیرد گریویارد (Graveyard) نام دارد که به معنی قبرستان می باشد. این کارت یک اسپل است و جزو دسته لجندری (Legendary) قرار دارد. این کارت را می توان از آرنا ۵ به بعد دریافت کرد. این اسپل را در هر کجا از زمین حریف که رها کنید، دسته از اسکلت ها در محل انتخاب شده پدیدار می شود. مشخصات این کارت را می توانید درتصویر زیر مشاهده کنید:

 

کلش رویال

 

 

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP