دوشنبه 12 مهر 1395
تعداد بازدید: 977

نقشه MEGACube نهایت حفاظت از دارک اکسیر

پس از مدتها شما منتظر یک نقشه خوب برای حفاظت از منابع خود بودید؟


کلش آف کلنز

 

کلش آف کلنز

 

نکته:

این نقشه در دو حالت چیده شده است که در یک نقشه مورتار در وسط نقشه است و یک تصویر دیگر ایردیفنس در وسط قرار دارد که به اختیار می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید. در صورتی که حملات زمینی به شما بیشتر است از مورتار در وسط استفاده کنید و در صورتی که حملات به شما بیشتر هوایی هست از ایر دیفنس در وسط نقشه استفاده کنید.

ویژگی های نقشه MEGACube برای تاون هال هشت

ضد آرچر کویین

همانطور که در شکل می بینید آرچر کویین با توجه به فاصله آن با منبع دارک اکسیر ، به آن نمی تواند از خارج نقشه به آن شلیک کند و در اطراف مرکز دهکده می چرخد تا اینکه کشته شود و یا وقت تمام شود !

 

کلش آف کلنز

 

توجه: محدوده حمله آرچر کویین 5 فضا می باشد.

ضد جاینت و هوگ رایدر

با توجه به اینکه این دو عنصر فقط دفاعیات را مورد حمله قرار می دهند پس هیچگاه به سمت مرکز حرکت نمی کنند و همانطور دور می چرخند و مورد اصابت قرار گیرند و قدرت شان کم شده و تاثیر آنچنانی نخواهند گذاشت برای حرکت به سمت مرکز روستای ما.

 

کلش آف کلنز

 

همانطورکه می دانیم جاینت و هوگ رایدر فقط به دفاعیات حمله می کنند و به منابع ما تا زمانی که تمام دفاعیات ما نابود نشده باشد ، آسیبی نخواهند رساند و مانند تصویر همانطور دور می چرخند و دچار تله و بمب و ساختمان های دفاعی قرار می گیرند تا نابود شوند و همچنین راه را نمی توانند برای دیگر نیروهای دشمن هموار کنند که به سمت مرکز حرکت کنند.

 

کلش آف کلنز

 

با قرار دادن تله ها ، اگر جاینت ها از هر نقطه از نقشه وارد شوند ، همگی آنها هنگام نابودی تجهیزات دفاعی بصورت صد در صد دچار تله ها شده و به آسمان پرواز خواهند کرد ، همچنین بربر شاه و هوگ ریدر ها هم دچار همین مخمصه خواهند شد و گردشی در نقشه حرکت خواهند کرد و اثر گذاریشان کم می شود و به سمت مرکز نمی توانند بروند.

ضد حملات بارچ Barch

ویزارد تاور ها و مورتارها به خوبی دفاع خواهند کرد و پوشش دهی آنها و حفاظت از منابع بسیار خوب است و هنگام شلیک آرچر و  و در حملات بربر ، به خوبی زیر هدف قرار می گیرند و اثر گذاری آنها کم خواهد شد و در همان بیرون دهکده دشمن را نابود می کنند و برای حریف سخت است که بتواند 50 درصد دهکده را تخریب کنند و شما می توانید با تخریب ساختمانهای دفاعی توسط دشمن ، شیلد بدست آورید و از منابع خود بیشتر محافظت کنید و آنها را هم حفظ و جمع آوری نمایید.

ضد حملات دراگون

از آنجا که دراگون یکی از قوی ترین نیروهای در تاون هال 8 است، همه ایردیفنس ها به خوبی در یک مثلث متساوی الاضلاع نزدیک در هسته قرار داده شده است البته بازیکنان حرفه ای می توانند با استراتژی دراگون سه ستاره از شما بگیرند ، البته باید برای حمله با دراگون هم برنامه ریزی کرد و کمترکسی با دراگون حمله خواهد کرد و یا بتواند در 30 ثانیه به سرعت تصمیم گیری کند که دهکده را کاملا بتواند نابود کند و منابع شما را غارت کند.

 

کلش آف کلنز

 

در حالی که دراگون ها از خط اول دهکده گذشتند ، بر روی منابع ما قفل می شوند و مشغول حمله به منابع ما می شوند در حالی که ایردیفنس های ما و همچنین آرچر تاورهای ما به خوبی آنها را زیر آتش قرار می دهند ( توجه داشته باشید که هدف حفظ منبع دارک اکسیر است)

ضد حملات ویزارد

حملات با ویزارد ، استراتژی جدیدی است که کاربران جدیدا بکار می برند و همانطور که می بینید ویزارد ها فقط می توانند ساختمان های بیرونی و بی مصرف ما را هدف قرار دهند و به اطراف منحرف می شوند و زیر آتش ساختمان های دفاعی ما قرار می گیرند و تا 3 فضای نزدیک خود را می توانند هدف قرار دهند و بعد از آن به سمت نزدیکترین فضا حرکت می کنند که باعث منحرف شدن می شوند و به سمت مرکز نمی توانند حرکت کنند.

 

کلش آف کلنز

 

این حملات باعث سخت تر شدن حملات قیفی شکل با جاینت هم می شود.

ویژگی های دیگر این نقشه :

+ برای فریب نیروهای قلعه و یا کشتن آن به علت موقعیت مناسب قلعه ، نیروهای زیاد و وقت زیادی از حریف خواهد گرفت که یک مزیت به حساب می آید.

+ یک شیلد 12 ساعته در صورت حمله به راحتی بدست میآید ولی برای تمام مهاجمین خیلی سخت است که بتوانند یک پیروزی با 50 درصد را بدست آورند.

+ جایگذاری عالی تله ها در دهکده.

+ ایزوله بودن تان هال که تقریبا 20 درصد منابع داخل آن است مخصوصا دارک اکسیر هایمان ، که خودش یک منبع چهارم  ذخیره ساز عمل می کند و مزیتی است برای حفظ قسمتی از منبع دارک اکسیر مان.

+ برای مهاجم حدس زدن محل تله ها یمان بسیار دشوار است.


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP