چهار شنبه 14 مهر 1395
تعداد بازدید: 1017

ارتقای لیگ لجندری به ۴۰۰۰ تروفی

 نکته بسیار غافلگیر کننده در این بریک این بود که طی اقدام بی سابقه ای ، سوپرسل میزان تروفی لیگ لجندری را به ۴۰۰۰ تروفی افزایش داد.

کلش رویال

 

انتشار ویدیو از سوی گالادون در همین مورد

این رویداد به قدری مهم بود که گالادون رو نیز وادار کرد تا ویدیویی در این مورد در یوتیوب منتشر کنه ، قصد گالادون از انتشار این ویدیو ، توضیح بیشتر در مورد اهمیت این موضوع و همچنین توضیح هدف سوپرسل از اینکار بوده است. در ادامه هچون گالادون به توضیح این مسائل خواهیم پرداخت.
*** اهمیت افزایش تروفی لیگ لجندری ***

خب شاید اکثر شما هنوز متوجه اهمیت این موضوع نشدید ، پس سعی میکنیم که بیشتر به توضیح درباره ی آن بپردازیم. درواقع تا پیش از این بریک ، افرادی که در یک فصل ، تروفی بالاتر از ۳۰۰۰ کسب میکردند ، این رکورد برای آنها در پروفایلشان ثبت میشد ولی در بریک دیروز ، این کاپ به ۴۰۰۰ افزایش یافت ؛ درحالی است که اکثر بازیکنان هم اکنون کاپ بالای ۳۰۰۰ دارند و تقریبا میتوان گفت که این کاپ برای همگان عادی شده است.


*** هدف سوپرسل از این اقدام ***

خب با وجود حرف هایی که سوپرسل تا پیش از این زده بود و با توجه به ویدیو های قبلی گالادون در مورد آپدیت بزرگ کلش رویال ، میتوان حدس زد که اینکار سوپرسل مقدمه سازی برای تغییراتی عمده و بزرگ آپدیت این ماه است. بعد از کلش اف کلنز  که سوپرسل در آن نیز تغییراتی در بالانس بازی ایجاد نمود ، اینبار نوبت به کلش رویال است تا خود را برای آپدیت بزرگش آماده سازد. تا پیش از این سوپرسل به موضوع تغییرات اساسی در تورنومنت ها و نیز کارت های لجند و تغییراتی عمده در آرناها صحبت هایی کرده بود ولی آیا میتوان این موضوع را نیز مرتبط با این تغییرات دانست ؟


*** افزایش مهارت بازیکنان ***

براساس گفتوگویی که گالادون ( یکی از تسترهای بازی) با تیم توسعه دهنده کلش رویال داشته است ، یکی از اهداف این افزایش ناگهانی تروفی برای لیگ لجندری ، افزایش سطح مهارت بازیکنان برای رقابت و رسیدن به لیگ لجندری است چرا که همونطور که گفتیم ، کاپ ۳۰۰۰ برای اکثر افراد لول بالای ۸ یا ۹ دیگه چیز خیلی عادی بود. ولی نکته بسیار جالب اینجاست که تمامی هدف آنها برای این اقدام ، افزایش سطح مهرت نبوده است و دلایل دیگری نیز داشته است که ظاهرا تیم توسعه دنده از بازگو کردن آن سر باز زده و آن را به توضیحات بعدی درباره ی آپدیت پیش رو موکول کرده اند.


*** اتفاقات هیجان انگیز ***

گرچه تیم توسعه دهنده از جواب به سوالات گلادون درمورد این اقدام سر باز زدند ولی اونها به نکته ای اشارهه کردند که شاید خیلی بتونه امیدوار کننده و خوشحال کننده باشه ؛ براساس گفته های تیم توسعه دهنده ، ” این اقدام مقدمه سازی کوچک برای اقدامات بزرگ بعدی بوده است که ما درحال کار بر روی آن هستیم و اطمینان داشته باشید که فکرهای بزرگی برای این بازی درسر داریم”

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP