یکشنبه 25 مهر 1395
تعداد بازدید: 1699

هالووین در راه است !

هالووین یکی از جشنهای سنتی مغرب‌زمین است که مراسم آن در شب ۳۱ اکتبر (نهم آبان) برگزار می‌شود. بسیاری از افراد در این شب لباس‌های عجیب و غیرمرسوم می‌پوشند و کودکان برای جمع‌آوری نبات و آجیل به در خانه دیگران می‌روند.


هرساله نماد هایی درباره این مراسم در بازی کلش آف کلنز طراحی می شود که بیشتر بازیکنان این نمادهای زیبا را در بازی یادگاری نگه میدارند و بازیکنان تازه کار با دیدن این نماد ها و موانع عجیب در زمین عده ایی تعجب می کنند! و همیشه برایشان سوال است که این موانع و نمادها چگونه بدست می آید! همچنین در این روز ساختمانهای جدید و یا سورپرایزهای ویژه نیز برای بازی کلش آف کلنز در نظر گرفته می شود مثلا پارسال یک بوست جم برای  طلسم سازها در نظر گرفته شد.

 

کلش آف کلنز

 

بدین صورت بود که کارخانه طلسم سازی را به مدت یک هفته و دوساعت به دوساعت با یک جم بوست می کردیم.البته امسال با توجه به بالا رفتن سرعت تولید نیروها و طلسم ها ، شاید بوست یک عدد جم برای ساختمان دیگری در نظر گرفته شود.
همچنین سوپرسل برای این روز یک تم ویژه اختیاری برای بازی ارائه می دهد که حال و هوای بازی را کمی تغییر می دهد ، مثلا صفحه لودینگ بازی تغییر پیدا می کرد و تم هالووینی متشکل از کدو تنبل و اسکلت و ... به آن می داد و کمی حالت ترسناک به آن می داد !

همواره شایعات بسیاری درباره آپدیت های بازی کلش آف کلنز هرساله بین کاربران رواج پیدا می کند که یکی از بزرگترین شایعات پارسال اضافه شدن تاون هال 11 برای بازی بود که این تاون هال در آنروز به بازی اضافه نشد و کاربران را چشم انتظار تا مراسم ClashCon گذاشت و تاون هال 11 در آن مراسم با سرو صدای زیاد به بازی اضافه شد ، تصویر دروغینی که از تاون هال 11 در آن زمان منتشر شد را در زیر مشاهده می کنید:

 

کلش آف کلنز

 

موانع و نمادهایی که در این روز در زمینتان رشد می کند اگر در گوشه های زمین رشد کند ، بهتر است آنها را نگه دارید و اینکار فقط باعث زیبا شدن دهکده شما و متفاوت بودن دهکده شما با دیگران می شود.

 

هالووین در سالهای گذشته همواره دارای ویژگی های خاص خود بوده و یک سورپرایز جالب همیشه برای طرفداران خود دارد که قطعا تا چند روزی کاربران را به بازی علاقه مند تر می کند از تغییر صدای بازی تا اضافه شدن شکل ها و موانع عجیب و غریب که جذابیت خاصی به بازی می دهد.

 

کلش آف کلنز

 

هالووین 2016 امسال چگونه است ؟
در سال گذشته شاهد ظاهر شدن چندین دیگ یا قابلمه که Cauldron نامیده می شد بودیم که کماکان در زمین بعضی ها وجود دارد امسال هم شایعات زیادی در مورد این نماد برای ظاهر شدن در زمین وجود دارد و عکس ها و شایعات متفاوتی در این رابطه در سایتها منتشر شده است که یکی از نمادها یا موانعی که گفته می شود امسال در زمین های شما ظاهر می شود تصویر کدو تنبل زیر است که همیشه با پاک کردن این نوع موانع در بازی مقداری زیادی اکسیر بنفش به عنوان جایزه اهداء می کند :

 

کلش آف کلنز

 

البته همانطور که گفته شد شایعات در این زمینه زیاد است و تغییرات متفاوتی ممکن است تا آنروز در این زمینه رخ دهد که حتی خواندن شایعات و تصاویری که در این زمینه منتشر می شود هم جالب و قابل توجه است ! مثلا عده ای با طراحی این شکل عجیب ، از آن به عنوان نماد امسال بازی کلش آف کلنز یاد می کنند :

 

کلش آف کلنز

 

و آیا بالون های هالووین 2016 به این شکل خواهد بود !؟

 

کلش آف کلنز

 

البته تا رسیدن آن تاریخ مراسم هالووین 2016 شکلها و حدس و گمانهای مختلفی در این زمینه منتشر و طراحی خواهد شد و در این صفحه و در ادامه همین مطلب برای شما خواهیم گذاشت ، درست است که اکثر حدس و گمان ها اشتباه و دروغ از آب در می آید ! ولی خواندن و دیدن اینگونه شایعات هم خالی از لطف نیست و حتی اگر در فکرمان کلش آف کلنز هالووین را هم با این شایعات پیوند بزنیم ، شاید لحظه ای ما را سرگرم کند ! به هر حال هالووین 2016 می آید و با خودش هم چیزهای جالبی قطعا خواهد آورد ، چرا که هر سال این مراسم در کلش آف کلنز بوده و سوپرسل محکوم است که این مراسم را همه ساله در بازی خود اجرا کند تا کاربران خود را راضی نگه دارد.


 

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP