دوشنبه 26 مهر 1395
تعداد بازدید: 1592

پایان سلطنت معدنچی!

با آمدن معدنچیان (ماینر) تحولی در بازی کلش آف کلنز به وجود آمد،این نیرو که در آپدیت قبلی از بازی کلش رویال الهام گرفته شده بود وقتی پایش به بازی کلش آف کلن باز شد.


کلش آف کلنز

 

اکثر حملات در War و Frming را در تاون هال های بخصوص ماکس را به خود اختصاص داد و با ارتقاء معدنچی ها به آخرین لول خود به راحتی دهکده های با تاون هال 11 را به خاک یکسان می کرد ! و مهاجم هم بدون هیچ زحمتی با پیاده کردن گروهی معدنچی ها فقط تماشاچی آنها و صاف شدن دهکده حریف بود . اینبار به این خواهیم پرداخت که بله دیگر قدرت معدنچی ها کاهش یافته و چگونگی آنرا در ادامه مطلب بررسی خواهیم کرد.

تعادل سازی معدنچی ها  یا  Miner Nerfed

بعد از آپدیت بازی در اکتبر 2015 (مهر95) ماینرها متعادل شدند و سوپرسل زیاد به این مساله نپرداخت و جزئیاتی از آنرا فاش نکرد تا بازیکنان ، خود آنرا امتحان کنند و مزه آنرا بچشند! البته آنطور که آنها اعلام کرده اند ماینرها قبلا هم قرار بر این نبوده که چنین قدرتی را داشته باشند و در اصل ماینرها باید به همین صورتی که هم اکنون هستند در بازی به ایفای نقش بپردازند و قبلا هم هر آنچه بود را می توان اسمش را باگ ، تعادل سازی ، اشکال و  ... گذاشت به هر حال آن موارد در آپدیت جدید رفع شده است.


تغییرات در معدنچی ها چگونه است ؟

اولین تغییری که در معدنچی بوجود آمده است (که قبلا هم به آن اشاره شده بود) تاخیر در سرعت مخفی شدن و فرو رفتن به زیر زمین است ، همانطور که می دانید معدنچی ها برای ضربه به یک هدف به برای لحظاتی به روی زمین می آیند و سپس بعد از نابودی هدف به داخل زمین فرو می روند و همین فرو رفتن در زمین دارای مکثی شده است که اگر به بازی دقت کنید ، به راحتی قابل تشخیص است و همین مکث باعث می شود که ساختمان های دفاعی ضربه های بیشتر به معدنچی ها وارد نمایند و قدری از قدرت آنها کاسته شود.

دومین تغییری که در معدنچی بوجود آمده است ، هنگامی که یک ساختمان دفاعی در دهکده ، معدنچی را مورد هدف قرار می داد و شروع به ضربه زدن معدنچی می کرد وقتی که معدنچی به داخل زمین فرو می رفت همان ساختمان دفاعی منتظر بیرون آمدن همان معدنچی که مورد هدف قرار داده بود می ماند تا از زمین بیرون بیاید و آنرا مورد ضربه قرار دهد و اگر در همان حال نیروی دیگری در اطرافش بود و یا حتی آن ساختمان دفاعی را مورد هدف و ضربه قرار می داد ، به آن نیرو ها کاری نداشت و همانطور منتظر بیرون آمدن ماینر می ماند و چه بسا همین انتظار برای آن ساختمان حکم نابود شدن را داشت و این یکی از رازهای ماینر بود ، ولی در آپدیت جدید اکتبر 2015 دیگر این اتفاق نخواهد افتاد و هنگامی که معدنچی به داخل زمین فرو می رود ، آن ساختمان نیروهای اطرافش را مورد ضربه قرار می دهد و از خود محافظت می کند!.

البته بنظر می رسد تغییراتی نیز در حملات هوایی با لاواهوند نیز صورت گرفته است و آنها نیز شامل متعادل سازی سوپرسل شده اند که آن نیز اعلام نشده است !


نتیجه گیری

شاید سوپرسل با اعلام نکردن بعضی از تغییرات در بازی سعی در این دارد که معایب خود و طراحان بازی را بپوشاند ولی با توجه به نکته سنجی کاربران این بازی که فراگیر است ، باید بداند که این موارد بزودی توسط کاربران کشف و افشا می شود و با توجه به حضور رسانه ایی زیاد این بازی در یوتیوب و سایت های اینترنتی برای یک شرکت بازی ساز یک امتیاز منفی به حساب می آید که بخواهد کاربران خود را در بی خبری نگه دارد.


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP