دوشنبه 26 مهر 1395
تعداد بازدید: 1434

بهترین نقشه های TH8 تا TH11 همراه با برج بمب

بعد از آپدیت اکتبر 2016 بازی کلش آف کلنز و اضافه شدن برج بمب و همچنین قطعات دیوار جدید در تاون هال یازده ، حتما با آپدیت جدید که ساختن برج بمب را شامل می شود


نقشه های Farming و War همراه با برج بمب

به خاطر داشته باشید که در این نقشه ها به خاطر اینکه دیگر اثر پذیری یک و نیم برابری جاینت بمب ها بر روی هوگ رایدر از بین رفته است ، بنابر این دیگر جاینت بمب ها باعث نمی شوند که هوگ رایدرها نابود شوند که البته در پایان همین مطلب ما ترفندی برای قوی تر کردن اثر جاینت بمب ها برایتان خواهیم گذاشت که ضربه بیشتری به هوگ رایدر ها وارد شود. همچنین شما برای اینکه برج بمب بهترین اثر را در نقشه داشته باشد همیشه آنرا چک کنید که بهترین جای آنرا پیدا نمایید مخصوصا در کلن وار.


نقشه برای تاون هال 8 همراه با برج بمب

برای تاون هال 8 پیشبینی من این است که بیشتر حملات طوفانی همراه با هوگ رایدر خواهد بود و برای جلوگیری از آن باید نقشه ها را بر اساس نابودی آنها طراحی کرد.


نقشه Farming برای تاون هال هشت

ویژگی های این نقشه فارمینگ برای تاون هال 8 بر پایه برج های جدید بمب در سمت چپ در حالی که یک گروه ساختمان دفاعی تسلا از مخزن اکسیر سیاه شما محافظت می کند.

 

کلش آف کلنز

 

از آنجا که حملات با هوگ رایدر برای غارت دهکده مقرون بصرفه نمی باشد ، بعید می دانم که کسی برای غارت طلا و اکسیر از این موجود استفاده کند ! بلکه به احتمال قوی از استراتژی های بارچ (بربر+آرچر) که همراه با جاینت و دیوارشکن باشد استفاده خواهد کرد که لایه به لایه بودن نقشه باعث جلوگیری از حملات قیفی شکل و ضربه خوردن از آن خواهد بود و بخوبی نقشه مان از منابع محافظت خواهد کرد.


نقشه War برای تاون هال هشت (ضد هوگ رایدر)

در کلن وار تاون هال هشت ، هیچ حمله مرگبارتری با انبوه هوگ رایدر وجود نخواهد داشت ! و یا بیشتر از استراتژِی GoHo (گولم+هوگ رایدر) استفاده خواهد شد.فقط یک اتکر با مهارت خاص می تواند این نقشه را نابود کند و به پیروزی برسد!

 

کلش آف کلنز

 

این نقشه طوری طراحی شده است که حمله با هوگ رایدر به آن خیلی سخت خواهد بود و بیشتر هوگ رایدر ها قبل از اینکه بتوانند ساختمانی را تخریب کنند ، مورد هدف قرار خواهند گرفت و بتدریج ضعیف و از هم فاصله خواهند گرفت که نابودی آنها را آسانتر و اثر طلسم ها را کمتر خواهد کرد و همانطور که می دانید نقطه قوت هوگ رایدر ها تجمع آنها با هم می باشد که هنگامی که طلسم سلامتی روی آنها زده می شود بیشتر آنها جان دوباره خواهند گرفت پس باید بین آنها تفرقه انداخت !


چگونه اثر جاینت بمب را بیشتر کنیم؟

با توجه به اینکه اثر یک و نیم برابری جاینت بمب برای نابودی هوگ رایدرها از بین رفته است و اثر آن عادی شده است، بنابراین باید قدرت آن را بیشتر کنیم که شما با توجه به تصویر زیر قادر خواهید بود که اثر جاینت بمب را بر روی هوگ رایدر بیشتر نمایید.

 

کلش آف کلنز

 

نقشه ضد سه ستاره برای War - تاون هال 9

این یک نقشه کلاسیک ضد سه ستاره که تاون هال در خارج قرار گرفته است و 99 درصد از مهاجمین از سمتی که تاون هال 9 قرار گرفته است حمله خود را آغاز خواهند کرد ، من ریپلای حملاتی که به این دهکده را می شد را دیده ام و اتکری نتوانسته بود آنرا سه ستاره کند!

 

کلش آف کلنز

 

البته نابودی تاون هال هم مشکل خواهد بود و اکثر مهاجمین در همانجا قتل عام می شوند و رسیدن به مرکز مشکل خواهد بود و در اطراف دهکده هم ساختمان های دفاعی قرار دارد که از هر طرف مورد ضربه قرار خواهند گرفت.
نقشه برای تاون هال 10 همراه با برج بمب

با داشتن 2 برج بمب در این مرحله دیگر باید از حملات با هوگ رایدر خیالمان راحت باشد و فقط باید اینفرنوها را روی چند هدفه تنظیم کرد.


نقشه Farming / Hybrid تاون هال 10 با برج بمب

محل برج های بمب در لایه های داخلی قرار گرفته شده است و این خیلی خوب است چرا که اکثر نیروها در لایه ها گیر می کنند و برج های بمب از پشت دیوارها ضربه خواهند زد.

 

کلش آف کلنز

 

هنگامی هم که مهاجمین تجمع آنها بیشتر شده است علاوه بر ضربه زدن برج بمب به آنها در صورت نابودی برج بمب هم ضربه سختی به مهاجمین خواهد زد و رسیدن مهاجمین را به مرکز سخت تر خواهد کرد.


نقشه War تاون هال 10

این نقشه زیبا برای War طراحی شده است و 2 برج بمب هم در کنار تاون هال در حال ساخت است .

 

کلش آف کلنز

 

نقشه برای تاون هال 11 همراه با برج بمب و 300 قطعه دیوار

تاون هال 11 در این آپدیت بیشترین تغییرات را داشت که 25 قطعه دیوار هم به آن اضافه شد.


نقشه Farming تاون هال 11 - ضد ماینر - ضد بولر

این نوع نقشه بصورت حلقه ایی می باشد و برج بمب در لایه های اولیه نقشه قرار دارد و هنگامی که ماینر ها بصورت توده ایی در همان اوایل حمله را شروع می کنند با برخورد به برج بمب توده ایی ضربه خواهند خورد و با توجه به کم شدن سرعت حرکت آنها در فرو رفتن به داخل زمین در همان ابتدا باید ضربه به آنها زد تا مرکز دهکده در امان باشد و در صورت نفوذ تعداد آنها کم باشد و یا کم جان باشند.

 

کلش آف کلنز

 

نقشه War تاون هال 11

در کلن وار در تاون هال 11 اکثر حملات با توده ماینر و ماینر/بولر انجام خواهد شد و بعید است که با استراتژی دیگری حمله شود.محل استقرار برج بمب هم باید در محافظت از تاون هال در کنار آن قرار گرفته است ، شاید بتوان گفت که این نقشه ، یکی از بهترین نقشه ها برای تاون هال 11 باشد که توصیه ما این است که حتما از آن استفاده کنید.

 

کلش آف کلنز

 

نکته :

با توجه به اینکه برج بمب به تازگی به بازی کلش آف کلنز اضافه شده است ، هنوز نقشه های بیشتر و خوبی برای این بازی آپدیت شده طراحی نشده است که به مرور زمان و با آمدن نقشه های بیشتر و بهتر در مطالب جداگانه در سایت قرار خواهد گرفت.نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP