چهار شنبه 28 مهر 1395
تعداد بازدید: 2386

آپدیت جدید ماه دسامبر 2016

حتما هنوز در حالِ امتحان آپدیت جدید بازی کلش آف کلنز هستید و آن را بالا و پایین می کنید که به تازگی توسط spAnser که شخصیت های کلش را طراحی می کند.


یکی از برنامه نویسان بازی می باشد تعدادی از طراحی ها و آپدیت های بازی را منتشر کرده است که آنرا به نظرخواهی بین کاربران گذاشته است ، که به احتمال زیاد این موارد می تواند به آپدیت های جدید بازی اضافه شود که این آپدیت ها شامل آپدیت ماه دسامبر 2016 که شامل مراسم هالووین2016 می شود و همچنین آپدیت واقعه قرمز که برای حمایت از بیماران ایدز می باشد را شامل شود.با هم این احتمالات آپدیت را در ادامه مطلب بررسی می کنیم.

آپدیت ماه دسامبر 2016 کلش آف کلنز

این موارد فعلا حدس و گمان است و ممکن است تغییراتی را هم شامل شود و ما فقط قصدمان آگاه سازی شما هست و از این نظر مهم است که از طرف یکی از طراحان بازی مطرح شده است و مانند گذشته توسط کاربران مطرح و طراحی دروغین نشده است!


قایق شکسته با ماموریت روزانه در کلش آف کلنز

از سال 2012 که بازی کلش آف کلنز منتشر شد همگی رویای استفاده از ساحل و دریا که در کنار دهکده وجود داشت را همه کاربران داشتند و در حال حاضر گرافیک دریا به زیبایی طراحی شده و وجود دارد ولی تا به حال کاربردی از آن نشده است و همچنین این قایق با تمام جزئیات آن در دو حالت سالم و شکسته شده توسط spAnser طراحی و منتشر شده است که در تصویر زیر مشخص است و مشاهده کنید:

 

کلش آف کلنز

 

توضیح درباره spAnser که باید داد این است که این شخص همیشه در بازی حضور داشته است و همیشه فایلهای بازی را در طول این مدت عمر بازی در مناسبت های مختلف تغییر و طراحی میکرده است از جمله طراحی نیروهای جدید و طلسم ها را در این مدت از این شخص دیده ایم و همچنین طراحی هایی را هم در بازی کلش رویال داشته است.

من شخصا به این موارد که در اینجا ذکر می شود ، اعتماد دارم و در نهایت این موارد می تواند در بازی رخ دهد و مانند گذشته Fake و دروغ نیست.

آن طوری که مشخص است این قایق شکسته از تاون هال چهار در دسترس است و البته همانند کلن کسل که خراب است و باید آنرا در طول بازی با طلا ساخت ، این قایق هم در ابتدای بازی بصورت شکسته و نیمه غرق شده در کنار ساحل باید با مقدار 50000 طلا ساخته شود تا آماده بهره برداری شود!

به نظر نمی رسد که این قایق برای حمله و یا دفاع از دهکده بکار گرفته شود و چیزی شبیه به زیردریایی در بازی بوم بیچ می باشد که روزانه به ماموریت های مختلفی که در دریا نشانه گذاری شده است می رود و بعد از زمانهای مختلفی مقداری طلا و اکسیر و یا شاید جم برای ما شکار کند و بیاورد و چون شایعه ماموریت های روزانه قبلا هم در بازی مطرح بود و پیشنهاد داده شده بود ، قطعا و با اطمینان می توان گفت که آن به همین منظور طراحی شده است که البته در بازی کلش رویال هم صندوقچه ها هم تقریبا همین حالت را دارند که بعد از زمان مشخصی باز می شوند ، پس قطعا سوپرسل این مورد را هم به کلش آف کلنز اضافه خواهد کرد.چیزی که نهایتا در بازی خواهید دید شبیه به تصویر زیر می توان فرض کرد :

 

کلش آف کلنز

 

سطح جدید ساختمان های دفاعی

New Air Defense Level 9 / Air Sweeper Level 7

با طراحی های جدید spAnser بنظر می رسد سطح ساختمان دفاعی هوایی جدیدی هم در راه باشد :

 

کلش آف کلنز

 

هنوز هم حملات هوایی در بازی کمتر انجام میشود و قطعا این سطح ساختمان های هوایی در تاون هال 11 صورت خواهد گرفت و بازی را برای حملات هوایی در این سطح تاون هال 11 سخت تر خواهد کرد که شاید سوپرسل قصد دارد در آینده نیروی هوایی جدیدی را به بازی اضافه کند و یا قدرت این نیروها را بیشتر کند.هنوز مشخص نیست که این سطح ساختمان دفاعی در آپدیت دسامبر 2016 منتشر شود و ممکن است در آینده معرفی شود.


مجسمه جدید بربرشاه و تجهیزات قرمز رنگ قهرمانان

بالاخره مثل اینکه سوپرسل قصد اضافه کردن یک دکوراسیون جدید دارد که مجسمه بربرشاه است که احتمالا با 500 جم قابل خریداری است!

 

کلش آف کلنز به نظر می رسد که قهرمانان (بربرشاه و ملکه کماندار) دارای تجهیزات قرمز رنگ شده اند و احتمال قوی این مورد برای نسخۀ قرمز بازی کلش آف کلنز طراحی شده است که یک رویداد برای کمک به یک موسسه خیریه برای مقابله با درمان بیماران دارای ایدز می باشد و این مورد برای آپدیت هالووین نمی باشد.

کلش آف کلنز

 

همچنین تغییراتی در ظاهر و شکل نیروهای زیر هم دیده شده است که بنظر می رسد این تغییرات قرمز رنگ هم برای همان رویداد و نسخه قرمز بازی کلش آف کلنز باشد.

 

کلش آف کلنز

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP