چهار شنبه 28 مهر 1395
تعداد بازدید: 2380

زمان و مکان رهاسازی کارت ها

سبک بازی کلش رویال به گونه ای است که شما می توانید در آن حرکت های خوب یا بد انجام دهید که صدالبته شما دوست دارید که حرکت های خوب را انجام دهید.

*** زمان رهاسازی کارت ها ***

بگذارید تا با موقعیتی آسان شروع کنیم.  موقعیت تک به تک در کلش رویال ، زمانی است که اکثر بازیکنان در آن با کارت های مشابه حریف ، دفاع می نمایند. برای مثال زمانی که شما مشاهده می کنید که یک دسته مینیون درحال حمله به شما هستند ، شما نیز یک دسته مینون برای مقابله با آنها می فرستید.

اگر در زمان حمله مینیون ها ، شما نیز برای مقابله با آنها مینیون بفرستید ، باید بسیار هوشمندانه و حرفه ای بازی کنید چراکه مدت زمان ازادسازی این کارت ۱ ثانیه بوده و اگر آنها را درفاصله نزدیک به نیروهای مهاجم رها کنید ، خواهید دید که نیروهای شما براحتی نابود خواهند شد.

 

کلش آف کلنز

 

این اتفاق زمانی رخ خواهد داد که شما کارت خود را رها می کنید ولی هنوز مدت زمان رهاسازی آن به اتمام نرسیده است. و رواقع همین ۱ ثانیه هست که سرنوشت نابودی یا پیروزی شما را رقم خواهد زد. در اکثر دفاع همای این چنینی ، مشاهده شده که نیروهای مدافع به کلی نابود شده است ، درحالی که نیروهای مهاجم حتی کوچکترین آسیبی هم ندیده اند.


*** دفاع با کارت قویتر ***

در برخی اوقات شما به کارت هایی نیاز دارید که ابتدا نیروهای مهاجم را سرگرم کنند. یه مثال خوب برای این گونه نیروها بی بی دراگون است که میتواند یک کارت ارتش مینیون براحتی از پای در بیاورد حتی اگر مینیون ها را مستقیما در جلوی بی بی دراگون رها نکرده باشید. دراین گونه موارد ، بی بی دراگون براحتی و بسیار سریع مینیون ها را نابود میکند درحالی که خودش کوچکترین صدمه ای هم ندیده است.

اگر شما منتظر هستید که بی بی دراگون سرگرم نیروی دیگری شود ، میتوانید مینیون ها و یا هر نیروی دیگری را در پشت سر او رها کنید و در این زمان ، بی بی دراگون سریعا نابود خواهد شد.

 

کلش آف کلنز

 

این روش بر روی ویزارد ، بربرها و یا دیگر نیروهای این چنینی نیز جواب خواهد داد.

به طور کلی ، شما میتوانید از نیروهای با قابلیت آسیب رسانی گروهی برای نابود کردن هدف های قوی استفاده کنید ولی در آن زمان شما باید به زمان رهاسازی آنها دقت بسیاری داشته باشید.


*** مکان رهاسازی کارت ها ***

هرگز سعی نکنید که نزدیک پل ها از برج های خود دفاع کنید. این یک قانون طلایی است و باید یکی از اصول شما برای بازی باشد.

اگر شما در نزدیکی برج های خود دفاع را شروع کنید ، دو مزیت بزرگ خواهید داشت :

    پشتیبانی از سوی برجهای دفاعی خود
    توانایی فریب نیروهای دشمن

مورد اول بنظرم بسیار واضح است اما در بسیاری از موارد نادیده گرفته میشود چراکه در بسیاری از نبردها من به شخصه دیده ام که دو مهاجم دقیقا بر روی پل ها با یکدیگر درگیر میشوند. همیشه این نکته را به یاد داشته باشید که شما به پشتیبانی برج های دفاعی نیاز خواهید داشت چراکه در این صورت هم میتوانید اکسیر خود را به میزان قابل توجهی برای نابودی مهاجمان هدر ندهید و هم اینکه برج های دفاعی به شما قدرت یشتری برای مقابله خواهند داد.

برای درک بهتر شما از این نکته ، مثالی آماده کردیم که این موضوع را به خوبی نشان میدهد. مینیون لول ۸ در مقابل مینیون لول ۷ که از پشتیبانی برج ها برخوردار است :

 

کلش آف کلنز

 

*** نتیجه گیری ***

حالا شما میتوانید کاملا اهمیت مکان و زمان رهاسازی کارت ها را برای پیروزی درک کنید. و این نکته را در نظر داشته باید که زمان خوب برای راهاسازی کارت ها موضوعی که اکثر اوقات فراموش میشود و همین فراموشی میتواند منجر به شکستی بزرگ شود ولی اگر این نکات همیشه در ذهن شما بماند ، پیروز همیشگی میدان خواهید بود

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP