سه شنبه 04 آبان 1395
تعداد بازدید: 1910

راز تغییرات ماینر در آپدیت اکتبر 2016

اول از همه ، باید درباره تغییر رفتار ماینر (معدنچی) اشاره کرد ؛ ماینرها ساخته شده اند که با سرعت معین به اهداف به صورت زیرزمینی حمله کنند و آنهارا نابود سازند.

بسیاری از بازیکنان علاوه بر تغییرات رفتاری به ضعف ماینر در اتک ها تاکید فراوانی داشته اند چون در قبل از آپدیت استراتژی های مربوط به ماینر به راحتی برای سه ستاره کردن اتک ها کاملا موفقیت آمیز بوده اما بعد از آپدیت مانند قبل چندان راحت نبوده است.

 

کلش آف کلنز

 

    تغییرات ماینر صرفا یک نرف نخواهد بود. قبلا اگر ماینر در زیر زمین بودند دفاع بالای سطح زمین بازی در مقابل این نیرو متوقف می شد. مثلا xbow بدون شک یکی از هدف های ماینرها بود که در زیر زمین به راحتی به سمت آن در حال پیشروی بودند. در واقع ایکس بو در مقابل ماینر در زیر زمین نمیتوانست دفاعی کند. خب در آپدیت اخیر استفاده از نیروهای CC برضد ماینر بهبود یافته است.

    ماینر هرگز برای پیشروی مستقیم به یک مخزن طراحی نشده بود که این اثرگذاری جانبی یک مشکل بود. که در این بروزرسانی این مشکل غیرعمدی رفع شد که باعث افزایش بالانس و تعادل ظاهری بازی شد.

    تیم کلش اف کلنز کاملا برای دریافت گزارشات بازیکنان آماده بوده است و نهایت تلاش خود را برای توسعه بازی و رفع اشکالات کرده است.

    علاوه بر این باید بگوییم که ، ماینرهای (معدنچیان) برای رفتن به زیرزمین سریع تر از گذشته ورود خواهند کرد.

 

کلش آف کلنز

 

به گفته سوپرسل تغییر مخفی در ماینرها ایجاد نشده است و فقط رفع باگ هایی در عملکرد و رفتارهای ماینر بوده است که سوپرسل به آن اشاره مستقیم دارد که برنامه سوپرسل برای ماینرها رفع سوءرفتارها و باگ های ماینر بوده است و همچنین آنها گفته اند که این رفع اشکالات چیز مهمی نبوده اند که حتما باید ذکر میشدند.

اشکالات رخ داده گاهی اوقات سخت یافت میشوند ، اما بهتر است یک شرکت سازنده بازی معروف با آن خرج عظیم در مهندسی و طراحی بازی در هر آپدیت بزرگ میکند تاجایی که امکانش می باشد بازیکنان خود را از جزئیات تغییرات در آپدیت های بزرگ هر چند که کوچک و مهم نباشند با خبر سازد تا اینگونه شک و ابهاماتی را متوجه خود نسازد.

 

چیزی که کاربران و بنده را شوکه کرده است این است که بازی کلش اف کلنز در این چندسال اخیر که آپدیتی را منتشر می کند کاربران را از کوچکترین جزئیات و تغییرات باخبر می سازد ولی چرا به این رفع اشکالات ماینر اشاره مستقیمی نداشته است بعضی ها را متعجب ساخته است. (آیا تنها دلیل آن به گفته سوپرسل مختصر بودن این رفع اشکالات و غیرعمدی بودن این باگ ها در ماینر بوده است؟؟؟)

 

شاید دلیل اصلی سوپرسل برای مخفی کردن این تغییرات نگه داشتن رضایت بازیکنانش از شرایط ماینر بوده باشد زیرا ماینر یک نیرو کلیدی برای کسب سه ستاره در اتک ها می باشد ؛ اما این در جامعه پیش بینی شده است که برای یک بازی بزرگ رازنگه داری کمی سخت است و همانطور که می دانید کاربران به راحتی تغییراتی کوچکی در ماینر احساس کردند.

 

کلش آف کلنز

 

 

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP