چهار شنبه 12 آبان 1395
تعداد بازدید: 978

احتیاط در استفاده از باگ 1 جم ساخت نیرو !

بعد از آپدیت جدید هالووین2016 و بعد از آپدیت اکتبر2016 یک باگ در کلش آف کلنز بوجود آمد که می توان یک ارتش کامل را بدون هزینه و صرف وقت با استفاده از 1 عدد جم به سرعت ساخت و از آن برای حمله به دهکده های دیگر استفاده کرد.


ساخت نیروها با استفاده از یک عدد جم


 

کلش آف کلنز

 

بروز مشکل و باگ هنگامی بوجود می آید که سربازان در صف تولید قرار گرفته اند و انتقال و جابجایی آنها در چند مرحله باعث می شود که بتوان با یک عدد جم ، اردوگاه ارتش را بدون صرف هزینه اکسیر سیاه یا بنفش ، آنها را تولید نمود و اردوگاه ارتش را پُر از سربازان مدنظر نمود.استفاده از این باگ  یک ریسک است!

خب بعضی ها می گویند که این خیلی خوب است و این مشکل مربوط به SuperCell است و باید خودش این موضوع را حل کند و آنرا رفع کند و ما تا رفع این موضوع از این باگ استفاده خواهیم کرد!

نکته ایی که پیش می آید این است که استفاده از این مشکلات و یا باگ ها در قوانین استفاده از بازی های سوپرسل به خوبی و آگاهانه تعریف شده است و کاربر را از سوء استفاده از آن منع کرده است.

در زیر شرایط استفاده از خدمات بازی های سوپرسل به اینصورت تعریف شده است :

 

کلش آف کلنز

 

شما تعهد می دهید که تحت هیچ شرایطی از مواردزیراستفاده نکنید :

استفاده از کدهای تقلب ، سوء استفاده (از باگ) ، نرم افزارهای اتوماتیک ، ربات ، هک ، مود و هر نرم افزار سوم شخص ثالت غیر مجاز و هر نرم افزاری که باعث تداخل با این سرویس و بازی های سوپرسل و همچنین اختلال با استفاده از تجربه های بازی یا بدون استفاده از تجربه بازی های سوپرسل و یا تغییر در فایلهای بازی های سوپرسل یا بخشی از آن شود.

سوپرسل با شرایط و قوانینی بالا که وضع کرده است می تواند بازی شما را ردیابی کند و BAN نماید ! و این دلیل اصلی است که شما را از استفاده از این باگ ها منع می کنم و احتمالا اکثر شما این موضوع را یک جوک فرض کنید و حتی بگویید که من برای همان یکعدد جم به سوپرسل پول داده ام و من صادقانه از شما می خواهم که حساب خود را در معرض خطر بن شدن قرار ندهید و مبلغی هم که بابت جم پرداخت می کنید ، از حد معمول و قانونی آن نیز کمتر می باشد و خود شما نیز به این موضوع واقف هستید و بهره برداری از بازی های سوپرسل نیز به عنوان نفع شخصی هم خلاف قوانین سوپرسل می باشد.


اگر در یک سیستم اشکالی به وجود بیاید ، این نباید باعث شود که همه ما از این اشکال سوء استفاده کنیم و بازی خود را ارتقاء دهیم و به عنوان مثال در رانندگی ما نباید با حداکثر سرعت اتومبیل خود را حرکت دهیم و از حد مجاز آن بیشتر برویم و قوانین را زیر پا بگذرایم و قوانین را باید در زندگی و بازی رعایت کنیم.


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP