یکشنبه 16 آبان 1395
تعداد بازدید: 1318

اخطار BANNED برای کلن ها !

سوپرسل طی یک اطلاعیه رسمی در کلیه کانال های مجازی خود اعم از فیسبوک و تویتر و وبلاگ و ... خود ، اخطاری در مورد استفاده از نرم افزارهای تقلب در بازی داد.


کلش آف کلنز

 

متن فارسی اخطاریه سوپرسل بدین شرح است :

بازی جوانمردانه: نسخه کلن وار ها !

سوپرسل همچنان به بن کردن اکانتهایی که از نرم افزارهای ثالث 3rd استفاده میکنند ادامه خواهد داد.(روبات ها و مدها).اگر چه ما این جریمه را برای عدم سوء استفاده کلن های متخلف در War کافی نمی دانیم.
هر کلنی که بخواهد تخلف کند با مجازات بن 14 روزه از War مواجه خواهد شد و تعلیق این کلنها از War غیرقابل مذاکره و گفتگو خواهد بود و برای کل اعضای کلن به اجرا درخواهد آمد.
بنابراین جهت اجتناب از این بن شدن و یا تعلیق شدن در کلن وار،لطفا تمامی نرم افزارهای تقلب را از روی دیوایس هایتان (اعم از گوشی، تبلت و ...) پاک کنید و همچنین اطمینان حاصل کنید که هم کلنی هایتان هم همین کار را انجام دهند.
همچنین اگر در کلنی که هم اکنون هستید اعضای آن از نرم افزارهای تقلب استفاده می کنند، آن کلن را ترک کنید و به کلن دیگری بروید!
با این هشدار ، ما امیدواریم به تمامی بازیکنان این فرصت رو بدیم تا بازی را به روشی جوانمردانه انجام بدهند و از آن لذت ببرند.

 

کلش آف کلنز

 

پی نوشت :

 بنابراین می توان از اخطاریه سوپرسل اینگونه نتیجه گرفت که استفاده از مود برابر است با بن شدن کلن و ممنوع شدن استارت وار ۱۴ روز برای کل کلن و بن دائم شخصی که استفاده از مود میکرده است، این اخطاریه در حالی منتشر شد که اعضای تیم ایکس مود گیم چند روز پیش یک معرفی از نسخه جدید و غیرقابل شناسایی ایکس مود خود داشت که در دونسخه پولی و رایگان منتشر شد و دوباره شرکت سوپرسل را به چالش کشید !


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP