یکشنبه 16 آبان 1395
تعداد بازدید: 1318

چرا دیوارها را باید ارتقاء بدهم ؟!

در آخرین نبرد کلن وار ما ، کلن ما توانست شماره یک کلن حریف را که تاون هال 11 بود و از نظر ساختمان های دفاعی تقریبا بطور کامل Max بود (یعنی ایکس بو ، تسلا ، اینفرنو ، خمپاره انداز و ... ماکسیمم بود) را سه ستاره کنیم.


کلش آف کلنز

 

سه ستاره شدن تاون هال 11 ماکسیمم با استراتژی له کننده (بولر)!

با توجه به ماکس بودن تجهیزات دفاعی این تاون هال ، یک نقطه ضعف بسیار بزرگ داشت و آن هم ضعیف بودن دیوارها و پایین بودن لول آنها نسبت به تجهیزات دفاعیش بود! و این دهکده را بسیار محبوب برای سه ستاره کردن توسط له کننده (بولر) کرده بود.یکی از چیزهایی که اکثرا نسبت به آن بی توجهی می شود ارتقاء دیوارها است که البته ارتقاء دیوارها همیشه کاری بسیار خسته کننده ، هزینه بر و طولانی است و همین باعث می شود مهاجمینی که نوع حمله آنها بصورت splash مانند بولر است به ساختمان های دفاعی (حتی ماکس) آسیب جدی وارد نماید. بنابراین اگر دیوار ضعیفی دارید حتی اگر ساختمان و قهرمانان ماکس هم داشته باشید، به مهاجمین به راحتی اجازه سه ستاره شدن را خواهید داد و این امر یک نکته فوق العاده و عجیب است!

دومین نقطه ضعفی که در این دهکده در فیلم می بینید ، چیدمان ضعیف این مپ است و این مپ یک مپ قدیمی و متعلق به زمانی است که بولر و ماینر نبوده و قدرت والکری اضافه نشده بود.دیوارها و ساختمان ها به هم بسیار نزدیک است و توسط والکری و ماینرها به راحتی ضربه می خورند و این دهکده بسیار ضعیف در مقابل استراتژی ها مختلف است.

 

باید این شخص مپ خود را به جای گروه بندی کردن تجهیزات و ساختمان ها ، فضای بزرگتری به آنها می داد و فاصله ای معقولانه به آن می داد ، مخصوصا در اطراف تاون هال باید فضای زیادی بوجود آورد و حتی نقاط حمله ایی هم که بوجود می آید را با تک دیوار پُر کرد تا از خطر حملات والکری ، سنگ های بولر ، ماینرها و حتی تیرهای ملکه کماندار در امان باشد و باید مشابه مپ های ضد هوگ در تاون هال 8 و تاون هال 9 انجام داد و باید نیروهای مهاجم را دور از مرکز دهکده نگه داشت تا در همان اطراف ضربه و نابود شوند و از ورود آنها به مرکز دهکده جلوگیری کرد البته چیدمان دهکده هم مانند ارتقاء دیوارها یک کار وقت گیر و خسته کننده است و با بیشتر شدن تجهیزات و دیوارها مخصوصا" در تاون هال 11 ، امیدوار هستیم که کپی کردن مپ دیگران هم در بازی گنجانده شود ، همان گزینه ایی که ایکس مود در خود داشت.

اِستِراتِژی حَملِه بُولِر :

گفته می شود که هنوز تاون هال 11 سه ستاره می شود ، آنچه که بعد از آپدیت گفته می شد که دیگر کسی نمی تواند تاون هال 11 را سه ستاره کند ! و این در صورتی است که یک تاون هال یازده، دیوارهای ضعیفی داشته باشد. این استراتژِی با بولر بسیار ساده و آسان است.

 مرحله اول: شما باید بولر هایتان را به سه گروه تقسیم کنید و آنها را در قسمت راست و قسمت چپ نقشه تقسیم کنید و فشار اصلی را در قسمت وسط نقشه همراه با قهرمانان پیاده نمود نکته مهم اینکه پیاده کردن بولر ها در سه قسمت مپ دهکده باید همزمان و خیلی سریع اتفاق بیفتد تا بولرها کمتر آسیب ببینند.

 مرحله دوم: این حملات در اطراف توپخانه و به سمت آن اتفاق میفتد و پیشروی می کند ، باید پشت تمام بولرها ، بسرعت 3 تا 4 هیلر پیاده کرد تا به بولرها سلامتی ببخشد. بولرها به آسانی با پرتاب سنگهای خود به سمت مرکز حرکت خواهند کرد و مرکز دهکده دشمن هدف قرار خواهد گرفت.

 مرحله سوم: بولرهای قسمت وسط باید به سمت مرکز هدایت شوند و با شکستن دیوارها توسط دیوارشکن ها و یا طلسم پرش آنها را به پیشروی کمک کنید ، توپخانه عقاب و اینفرنو تاورها باید هر چه سریعتر نابود شوند ، چرا که ضربات سختی را وارد می کنند در این دهکده ایی که به آن حمله شده است ، اینفرنو تاور در حالت تک هدف است و این خیلی خوب است و می توان بسرعت به آن ضربات بیشتری برای نابود کردن آن وارد کرد،از طلسم انجماد هم می توانید برای متوقف کردن آن استفاده کرد ، مخصوصا اگر در حالت چند هدف باشد که خطرناکتر برای استراتژی ما عمل خواهد کرد.طلسم خشم را باید در مرکز دهکده بکار برد که معمولا قدرت دهکده دشمن در آن نهفته است و تسلاهای مخفی نیز ظاهر می شوند و البته تا اینجای کار نصف دهکده نابود شده است و برای نابود کردن نصف دیگر آن طلسم خشم را باید به موقع استفاده کرد و طلسم شفادهنده نیز در صورتی که هیلرهایمان از بین رفته اند ، لازم خواهد شد طلسم سم هم می توانید برای مزاحمت های کلن کسل حریف بکار ببرید با اینکه سنگ های بولر آنها را نابود خواهد کرد ولی ممکن است لازم شود طلسم سرعت هم می تواند برای سرعت بخشیدن به پرتاب بولرها کمک کند و تخریبی سریع را انجام دهد.
چرا ارتقاء دیوارها مهم است.

+راهنمای بالا یک راهنمای استاندارد و پایه برای استراتژی حمله با بولر است و برای تاون هال 11 هایی که دیوارهای ضعیفی دارند ، به خوبی نتیجه می دهد ، سطح پایین دیوار حتی موفق به سه ستاره شدن دهکده خواهد شد چون آسیب رسانی بولر ها بصورت Splash است و پرتاب سنگها به دو نقطه ضربه می زند و ضربه دوم می تواند به عنوان یک جایزه برای ما تلقی شود و کار دونفر را انجام دهد و ضربه دوم سنگ بولر یا از روی دیوار پرش میکند و به ساختمان دفاعی می خورد و یا به دیوار می خورد و سریع دیوار دهکده را تخریب خواهد کرد و برای ورود راه را آسانتر خواهد کرد.

+اگر دیوارها دارای سطح بالا باشند ، کار برای بولرها سخت تر می شود و پشت دیوارها بیشتر معطل خواهند شد و ساختمان های دفاعی قادر خواهند بود ضربات بیشتری به آنها وارد کنند و حتی قهرمانان را در پشت دیوارها نگه خواهد داشت و از طرفی زمان بیشتری را نیز از دست خواهد داد.

+درس بسیار ساده است و شما برای خسته کننده نشدن بازی نباید ارتقاء دیوارها را در آخرین مرحله انجام داد و همزمان با ارتقاء ساختمان ها دیوارها را هم تقسیم بندی کرد و شروع به ارتقاء آنها کرد و حتی همانطور که در فیلم بالا دیدید می توان نتیجه گرفت که ارتقاء دیوارها عملکرد بهتری نسبت به ارتقاء یک ساختمان دفاعی و رساندن آن به ماکسیمم آن خواهد داشت.


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP