دوشنبه 17 آبان 1395
تعداد بازدید: 1571

انتخاب بهترین نقطه حمله به دهکده حریف

ساختن یک ساختمان از همان پایه باید از روی اصول و قاعده درست ساخته شود در غیر اینصورت همانند برج پیزا کج بالا می رود.


حمله شما به دهکده ها بنا به استراتژی است که خودتان بعد از تماشای آن دهکده تعیین می کنید و ما به انوع استراتژی نخواهیم پرداخت و در مطالب قبل استراتژی های مختلف معرفی شده است و فقط سعی خواهیم کرد بهترین نقطه حمله به دهکده حریف را معین کنیم که ارتش ما با آسیب کمتری روبرو شود که معمولا می توان نقطه ضعف دهکده نامید و ارتش خود را بتوانید به مرکز دهکده که معمولا هدف ما است برسد.


انتخاب نقطه حمله از کدام طرف ؟

اولین چیزی که در نگاه اول به مپ دهکده حریف باید تعیین کنید این است که آیا نقشه این دهکده متقارن است یا خیر! برای تعیین این تقارن باید نوع چینش ساختمان های دفاعی آن نگاه کرد و همچنین دیوارهای آن را بدون ساختمان های دفاعی در نظر گرفت.

 

کلش آف کلنز

 

تقارن بودن نقشه ها گاهی باعث می شود که بتوان جای بمب ها و تله ها و تسلاهای مخفی را تا حدودی هنگام حمله تشخیص داد و این امر هنگامی کارآمد است که بخواهیم از چند طرف با فاصله زمانی های مختلف حمله کنیم.

 

کلش آف کلنز

 

بیشتر نقشه های نامتقارن باعث سردرگمی حمله کننده می شود و حدس زدن جای تله ها و بمب ها و تسلاهای مخفی قدری مشکل است و همچنین برای تحلیل نقشه نیز زمان زیادی از ما می گیرد ، البته بیشتر در هنگام کلن وار.

تصمیم حمله شما به یک دهکده بستگی دلایل مختلفی دارد :

1. پیدا کردن یک نقطه دسترسی خوب برای حمله نیروها که شکل قیفی به خود بگیرند.

2. به چه چیزی حمله شود (قهرمانانی که دفاع می کنند ، توپخانه عقاب ، ایردیفنس یا کلن کسل).

شماره (2) خیلی مهم است و بیشتر به این مساله خواهیم پرداخت و نقطه هایی که باید برای حمله به این تجهیزات تصمیم صحیح را گرفت.

شما باید همیشه به قویترین ساختمان دفاعی حریف برسید که بیشتر در دسترس است و همچنین در همان ابتدا نیروهای شما برای این تصمیم قوی و سالم هستند و نیروهای تانک مانند شما که عملکرد سپر را دارند باید پیشروی بسوی این ساختمان ها هدف خود قرار بدهند به این شکل شما خسارت کمتری خواهید دید و مسیر را برای دیگر نیروهای ضربه زن قوی ولی کم جان باز خواهید کرد و سریعتر به هدف خواهید رسید.بنابراین تصمیمی که باید برای حمله بگیرید با توجه به مطلب گفته شده باید بدین صورت اولویت بندی شود :

1. توپخانه عقاب (Eagle Artillery)

2. ضد هوایی (اگر قصد حمله با نیروی هوایی را دارید)

3. کلن کسل (منظور نیروهای داخل آن است)

4. قهرمانانی که در حالت دفاعی از دهکده حریف هستند. (مخصوصا ملکه کماندار)

5. برج های جهنمی (Inferno Tower)
حمله به ...

شما با نگاه کردن به نقشه حریف باید در ذهن خود یک پیشنمایشی از آنچه که بنظرتان اتفاق می افتد را طراحی کنید تا بتوانید تصمیم درست را بگیرید تا پیروز میدان باشید ، که در ادامه من تقریبا این مساله را توضیح خواهم داد که در دیگر تصمیم گیری هایتان هنگام حمله موثر باشد.

هنگامی که به این نقشه حمله کنید و نیروهایتان را پیاده کنید اگر از سمت پایین نقشه (ساعت 6 نقشه) حمله کنید ، بسرعت توپخانه عقاب فعال شده و حملات چکشی و مهلک خود را آغاز می کند ....

اگر حمله از سمت بالا نقشه (ساعت 12 نقشه) آغاز شود ، ملکه کماندار و همچنین نیروهای کلن کسل آن قسمت را پوشش می دهند و نیروهایم تخت حمله آنها قرار می گیرد !

و همینطور برای خودمان قسمت های مختلف نقشه دهکده را تحلیل می کنیم و نقاط قوت و ضعف نقشه را می سنجیم تا بهترین نقطه حمله را با توجه به استراتژی حمله و نیرو هایمان پیدا کنیم .

امیدوارم که توانسته باشم منظورم را به شما رسانده باشم و آن ذهنیت شما را برای تحلیل نقشه ها ، آماده کرده باشم - برای حمله موفق به یک دهکده باید آن را سبک و سنگین کنیم و همینطور بدون تصمیم گیری صحیح به آن حمله نکنیم و فقط هدفمان پیاده کردن گله ایی نیروها از یک سمت و تماشای حرکات آنها نباشد ! اولویت بندی حمله ایی که کردیم بنا بر قدرت ساختمان های دفاعی باید ...


توپخانه عقاب (Eagle Artillery)

همیشه باید سعی کنید این ساختمان را در ابتدای کار از کار بیاندازید در غیر اینصورت حملات چکشی و مهلک خود را شروع می کند و باید بتوان از سمتی حمله کرد که نیروهای ما با کمترین هدفگیری این ساختمان به آن برسند و نابودش کنند و در این نقشه بهتر است از سمت بالا به آن رسید و روبرو شدن با نیروهای کلن کسل و ملکه کماندار برای رسیدن به آن بهتر است تا حمله از پایین که بسرعت این ساختمان فعال می شود !


ضدهوایی

اگر شما قصد حمله با نیروهای هوایی مثل بالن و دراگون و ... را داشته باشید باید اولویت شما نابودی ایردیفنس ها باشد و نزدیکترین ایردیفنسی که به آن می توان رسید و آنرا از کار انداخت. بیایید نگاهی به نقشه زیر بیاندازیم و هدفمان حمله هوایی به این دهکده است :

کلش آف کلنز

 

حمله های هوایی باید سریع و همراه با نابودی سریع ایردیفنس باشد تا ضربه کمتری به نیروها وارد شود و بتوان به پیروزی قاطع رسید ، در این نقشه اگر از سمت پایین حمله کنیم ما عملا نیروهایمان تا قبل از رسیدن به مرکز دهکده نابود شده و خودمان را هدف آتش مرگبار ایردیفنس ها قرار می دهیم و خسارت ناچیزی را هم وارد می کنیم ! در این نقشه بهتر است از دو طرف راست و چپ به دهکده حمله شود تا بتوان ایردیفنس بالا چپ و ایردیفنس پایین راست را بسرعت نابود کرد ، چرا که اندکی به لایه اول دهکده نزدیکتر می باشند و بقیه ساختمانها هم بسرعت نابود می شوند .


کلن کسل ...

در کلن وارها ، کلن کسل نقش عمده ایی را در آن ایفا می کند ، نابودی نیروهای داخل کلن کسل باعث می شود که تمرکز بهتری داشته باشیم و در استراتژی حمله مان بهتر عمل کنیم ، با پیدا کردن شعاع کلن کسل و فریب آن سعی کنید در همان ابتدای بازی نیروهای داخل آن را فریب داده و بیرون بکشید و همزمان با درگیری با آن با استفاده از طلسم سم و نیروهای ارزان قیمت تر خود مانند بربر و آرچر آنها را نابود کنید ، البته استراتژیهای قدرتمندی مانند حمله فول دراگون معمولا احتیاجی به خالی کردن کلن کسل نمی باشد و در همان زمان حمله ، نیروهای کلن کسل هم بدون ایجاد مزاحمت از بین خواهند رفت البته در حملات مولتی پلیر که برای کسب لوت انجام می دهید ، خالی کردن کسل مهم نیست و معمولا دیگر نیرویی در داخل آن پیدا نمی شود مخصوصا از کاپ های 4000 به بالا که دهکده قدرتمند است.


دفاع از دهکده توسط قهرمانان حریف ...

اگر شما ملکه کماندار را دیدید که در خارج از دهکده در حال محافظت است و بیرون دهکده هم قدم می زند ، اولین کاری که می کنید حمله به آن است !


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP