چهار شنبه 19 آبان 1395
تعداد بازدید: 2484

استراتژی حمله با ویچ و بولر (BWitched)

از آنجا که استراتژی قدرتمند ماینر بعد از آپدیت جدید به شدت کاهش یافت و دیگر تاون هال 10 و تاون هال 11 به سختی توسط این نیرو سه ستاره می شود و از طرفی تغییراتی در نیروهای دیگر به وجود آمد و قدرتمندتر و یا متعادل تر شدند.شما باید از همان خارج دهکده نیروهای خود را بصورت قیفی شکل بوجود بیاورید و سپس عملکرد پیشروی بولرها همراه با ویچ ها باید به سمت مرکز دهکده حریف باشد که در همان ابتدا با تخریب 50 درصد دهکده یک ستاره و با تخریب تاون هال حریف در مرکز دهکده ستاره دوم را کسب می کنید! قدرت این استراتژی به حدی است که بعضی مواقع قادر است یک تاون هال یازده ماکس را هم سه ستاره کند! در ادامه شما را بیشتر با چگونگی عملکرد این استراتژی آشنا می کنیم.

استراتژی (B*Witched) در کدام تاون هال استفاده می شود؟

تاون هال 10 و تاون هال 11

هدف اصلی استفاده از این استراتژی چیست ؟

کلن وار - بالا بردن کاپ - غارت اکسیر و طلا در تاون هال یازده در لیگ تایتان.


جوانب مثبت این استراتژی :

+آسان بودن استفاده از آن ( به خاطر انبوه و قدرتمند بودن نیروها در حمله)

+کسب 2 ستاره در صورت قیفی شکل شدن نیروها هنگام حمله و حتی در بیشتر مواقع 3 ستاره از حمله به حریف.


جوانب منفی این استراتژی :

-احتیاج به ارتقاء نیروها و قهرمانان برای کسب حمله قدرتمندتر و نتیجه بهتر.

-گران قیمت از لحاظ مصرف اکسیر سیاه برای ساخت ویچ و بولر.

نیروهای لازم و تغییرات حمله با ویچ و بولر (B*Witched) :

برای حمله با این استراتژی دو نسخه حمله طراحی شده است که هر کدام برای حمله احتیاج به تشکیل نیروهای قیفی شکل در بیرون دهکده لازم می باشد و در آن مشترک است و چگونگی تشکیل آنها بستگی به نیروهایتان متفاوت است.

تغییر بسیار کوچک است و : یکی اینکه با تعداد زیاد بولر حمله شود و یکی اینکه از استراتژی کویین واک استفاده شود (ملکه کماندار+هیلر) - در استفاده از آنها هم باید به نقشه دهکده حریف دقت کرد که کدام سیستم را در ابتدا استفاده کنیم یعنی حمله توده ایی با بولر و یا اینکه کویین واک.

من شخصا از حملات توده ایی با بولر در حملات مولتی پلیر در بازی استفاده می کنم و در کلن وار از هیلر همراه با بولر استفاده می کنم و البته این بستگی به مپ حریف هم دارد - در  مپ های فشرده توده بولرها آسیب خوبی به نقشه دشمن وارد می کنند ولی در کلن وار مپ ها گسترده و باز هستند و ساختمان های پراکنده زیادی وجود دارند به همین خاطر یا از کویین واک باید استفاده کرد یا بولر و هیلر با هم استفاده شوند.

نیروهای لازم برای استراتژی حمله (B*Witched)


 


    8 Witches
    20+ Bowler or 12 Bowler & 4 Healer
    some Wall Breaker
    Giants in the Clan Castle
    3 Rage Spells
    2 Jump Spells
    Poison Spellقدم به قدم آموزش استراتژی حمله با ویچ و بولر (B*Witched):

اجازه دهید نگاهی به مراحل مختلف این استراتِزی نگاهی بیندازیم - از لحاظ زمان این استراتژی وقت زیادی نمی گیرد و زمان مطرح نیست بلکه مهمترین بخش آن پیاده کردن نیروها و تشکیل آنها بصورت قیفی شکل شود تا موفقیت کسب شود. این استراتژی از سه بخش عمده تشکیل می شود :

1.تشکیل نیروها به صورت قیفی شکل

2.ارسال بولرها و ویچ

3.استفاده از طلسم پرش و خشم

اجازه بدهید که نگاه دقیقتری به این استراتژی داشته باشیم:

کلش آف کلنز

 

مرحله اول : ساخت نیروهای قیفی شکل

این یکی از مهمترین قسمت های استراتژی است ، اگر نیروها به اطراف پراکنده شوند ممکن است فقط بتوانید یک ستاره از حمله ، کسب کنید

 

کلش آف کلنز

 

کلش آف کلنز

 

در نقشه شماره 1 شما احتیاج به هیلر ندارید و خیلی راحت با پیاده کردن نیروها و استفاده به موقع با حمایت نیروها توسط طلسم و قهرمانان می توانید به آن نقشه حمله کنید - اما در نقشه شماره 2 ساختمان هایی بیرون دهکده قرار دارند و باید مقداری پاکسازی شوند تا نیروها پراکنده نشوند و باید پس با استراتژی کویین واک مقداری حدود 25 درصد نقشه را پاکسازی کرد و سپس بولرها و هیلر - ویچ را در قسمت پاک شده نقشه پیاده کرد تا شکل قیفی شکل بگیرند و به سوی مرکز دهکده حرکت کنند.

کلش آف کلنز

 

مرحله دوم : استقرار نیروها
این مرحله که آسان است و شما باید نیروها را در دهکده حریف در قسمت پاک شده به سرعت ، پیاده کنید و شما می توانید حالا با 2 طلسم پرش نیروها را به سمت مرکز دهکده هدایت کنید و در مرکز دهکده هم از طلسم خشم استفاده کنید.
این استراتژی بسیار قدرتمند است و ویچ ها با تولید اسکلت ها و سرگرم کردن ساختمان های دفاعی و بولر ها هم با پرتابهای خود و ضربه زدن دوتایی به ساختمانها ، آنها را از پشت دیوارها هم نابود می کنند ، نیروهای کلن کسل هم در اثر برخورد با سنگ های بولر نابود می شوند و هنگام استفاده از طلسم خشم ، شما شاهد نابودی مرکز دهکده دشمن در کمتر از 30 ثانیه خواهید شد ! و حتی شانس دریافت 3 ستاره هم دارید.
نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP