دوشنبه 24 آبان 1395
تعداد بازدید: 2321

عرشه مورتار بولر مخصوص آرنا ۸

میخواهیم برای شما عرشه مورتار بولر مخصوص آرنا ۸ را توضیح بدهیم تا بتوانید به راحتی با لول ۱۰ به کاپ ۴۴۰۰ برسید

کلش رویالکلش رویالکلش رویالکلش رویال

کلش رویالکلش رویالکلش رویالکلش رویال

 

Mortar: در اینجا از مورتار برای دفاع از برج های خود باید استفاده نمایید . در حالت کلی باید بگوییم که این عرشه یک کارت اصلی دفاعی و یک کارت اصلی تهاجم را باهم ترکیب کرده و یک ترکیب جدید به وجود آورده و دو کارت اصلی این عرشه مورتار و بولر است بنابراین از این کارت برای قسمت دفاعی از برج ها استفاده میشود و میتواند با قدرت زیادی که دارد بسیاری از نیروهای حریف را نابود کند و از آسیب به برج های شما جلوگیری کند.

Bowler: بولر نیز همانند مورتار از کارت های اصلی این عرشه میباشد و کارش تهاجم میباشد و با قدرت فراوان که توسط سنگ ها پرتاب میکند میتواند به برج ها و همچنین نیروهای حریف آسیب جدی وارد کند.

The Log: این کارت وقتی رها میشود با خود میتواند نیروهای زیادی را در مسافت تقریبا طولانی نابود کند و یا آسیب به آن ها وارد کند به طور مثال وقتی به ویچ برخورد میکند تقریبا نیمی از سلامتی ویچ را میگیرد و بسیار بسیار کارت خوبی برای این عرشه و دیگر عرشه ها میباشد و کاربرد فراوانی دارد.

Ice Spirit: از این کارت هم نیز برای یخ زدن چند ثانیه ای نیروهای دشمن میتوان استفاده کرد و با میزان اکسیر آن واقعا با صرفه میباشد.

Fire Spirits: این کارت با هزینه تنها ۲ اکسیر وسیله ای خوب برای حفاظت برج های شما در برابر مینیون ها و گوبلین ها میباشد. این کارت به انداختن خود به روی اینها ان هارا به اتش کشیده و سریعا نابود خواهد کرد و با توجه به میزان هزینه ۲ اکسیر بسیار کم خرج و به صرفه میباشد و به کارتان بسیار خواهد آمد.

Fireball: از این کارت برای نابودی نیروهای دسته ای از جمله بربر میباشد و نیز میتوانید هنگامی که مقدار کمی از جان برج های دشمن مانده است با این کارت نابودش کنید و به عنوان دفاعی و تهاجمی خوبی در این عرشه کاربرد دارد.

Inferno Tower: این کارت هم نیز فقط برای دفاع از برج های شما موثر میباشد و اسیب بالایی و میزان سلامتی بالایی دارد و واقعا نابود کردن این کارت هنر و قدرت زیادی میخواهد.

Mega Minion: از کارت مگا مینیون برای پشتیبانی نیروهای تهاجمی خود استفاده میشود و همچنین برای نابودی نیروهای دشمن از جمله والکری و… مفید است.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP