سه شنبه 02 آذر 1395
تعداد بازدید: 1766

ابزار طراحی نیرو کلش اف کلنز!! نیروی مورد علاقه خود را خلق کنید!!

همانطور که میدانید چند روزی هست که سوپرسل مسابقه ای جدید با نام طراحی بهترین نیرو کلش اف کلنز برای بازیکنانش برگزار نموده که همراه با جایزه 3 هزار جمی برای برندگانش است.

کلش آف کلنز

 

وبسایت طراحی و ساخت نیرو کلش اف کلنز

وبسایتی که قصد معرفی آن را داریم یکی از بهترین وبسایت ها در زمینه طراحی بوده که تا پیش از این نیز شما میتوانستید با استفاده از آن کارت های مختلف کلش رویال را بوسیله آن طراحی نمایید اما با امکانات جدید که لحظاتی قبل به این وبسایت افزوده شد ، هم اکنون شما قادر هستید تنها با چند کلیک ساده نیروی مورد علاقه کلشی خود را خلق نمایید!!

 

آموزش طراحی نیرو در وبسایت

خب قاعدتا هر طراحی نیرویی ، هرچقدر هم که ساده باشد نیاز به آموزش دارد به همین منظور تیم ایرانکلش تصمیم گرفت تا به منظور استفاده هرچه بیشتر و راحت تر کاربران سایت از این ابزار ، آموزشی کاملا اختصاصی در این مورد قرار دهد تا کاربران سایت ایرانکلش نیز از شانس دریافت جایزه 3 هزار جمی مسابقه طراحی نیرو سوپرسل بی بهره نباشند!!

 

1 – زبان صفحه : این قسمت از اهمیت زیادی برخوردار نیست و زبان شما را تعیین خواهد نمود.

2 – نام نیرو : نام نیرویی که قصد ساخت آن را دارید و در بالای پنجره مشخصات دیده خواهد شد ، در این قسمت قابل انتخاب خواهد بود.

3 – لول نیرو : در این قسمت شما خواهید توانست لول نیروی مورد نظر خود را تعیین کنید.

4 –توضیحات نیرو : قسمت چهارم مربوط به توظیحات کالی از عملکرد و معرفی آن است که در قسمت پایین پنجره مشخصات قابل مشاهده خواهد بود.

5 – تصاویر نیرو : این قسمت که یکی از مهم ترین قسمت های ساخت نیرو است ، تعیین کننده شکل ظاهری نیرو شماست و شما میتوانید تصویر از پیش ساخته شده نیروی خود را وارد نمایید.

6 – مشخصات دیگر نیرو : این بخش نیز یکی از مهمترین قسمت های ساخت نیرو است که تعیین کننده مشخصات حیاتی نیرو از جمله ، میزان خسارت ، میزان سلامتی ، هزینه ساخت و غیره است.

7 – ذخیره و دریافت عکس نهایی : قسمت آخر نیز گزینه ذخیره نام دارد که با انتخاب آن میتوانید عکس نهایی از نیروی خود را با بهترین کیفیت موجود دریافت کنید.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP