یکشنبه 07 آذر 1395
تعداد بازدید: 1573

چگونگی مقابله با اینفرنو تاور

همانطور که می دانید کارت اینفرنو کارتی بسیار کشنده و مرگبار برای کارت های ما می باشد.

کلش آف کلنز

 

بسیاری از بازیکنان هنگام مقابله و مشاهده این کارت ترس ان هارا برمی دارد و امید خود را تا جایی از دست می دهند که این بسیار اثر منفی بر بازی ما دارد.این کارت برعکس کارت های دیگر به راحتی می تواند نیروهایی که سلامتی زیاد دارند از قبلی جاینت و گولم را نابود کند و نیروهایی که تعداد بالا هستند و میزان سلامتی کم دیتر نابود می شود مانند مینیون و… بنابراین شما باید بدانید که با کارت هایی مانند مینیون باید با این کارت مقابله کرد.

ما در اینجا چند راهکار و نیرو برای شما توضیح می دهیم تا با کمک توانایی این ها و نتیجه گیری کلی بفهید که با کدام نیروها بهترمی توان اینفرنو را نابود کرد:

Zap + Tombstone: استفاده از این دو کارت برای نابودی اینفرنو  می توان گفت که ریسک میباشد ولی بسیاری از این روش استفاده می کنند . سنگ قبر با تولید اسکلت می تواند اینفرنو تاور را منحرف کند تا شما بتوانید با نیروهای دیگر خود آن را به راحتی نابود کنید و زپ نیز در کم کردن میزانی از سلامتی و… موثر می باشد.

Graveyard: استفاده از این کارت هم می تواند ممکن باشد و شما می توانید با انداختن یک کارت سنگ قبر بر روی اینفرنو به راحتی ان را نابود کنید زیرا این کارت با تولید اسکلت زیاد میتواند به راحتی اینفرنو تاور را نباود و منحرف کند و کار برای شما آسان خواهد کرد.

Witch + Giant: میتوان گفت که این ترکیب نیز می تواند مفید باشد و شما باید جاینت را در جلو و ویچ را در عقب و یا بهتر است برعکس این باشد و این بستگی به روش نبرد شما می باشد زیرا هم میتوان گفت که جاینت در جلو باشد ولی سلامتی اش زود تمام می شود در مقابله با اینفرنو و هم می توان گفت ویچ در جلو باشد تا با تولید اسکلت اینفرنو را منحرف کند.

Lightning: از کارت لاتینگ نیز میتوان برای کم کردن بسیار از سلامتی اینفرنو استفاده کرد زیرا این کارت بسیار قدرت بالایی دارد و تخریب زیادی وارد می کند.

Minions/Minion Horde: همانطور که در ابتدا گفتیم از این کارت ها میتوان برای نابودی اینفرنو به خوبی استفاده کرد ولی باید با برنامه پیش بروید جوری که حریف نتواند با کارت اررو این هارا نابود کند و نقشه شما خراب شود بنابراین سعی کنید مطمئن شوید که کارتی برای نابودی این ها ندارد.

و بهترین ترکیب از نظر ما برای نابود کردن اینفرنو تاور:

Royal Giant + Giant Skeleton: این دو کارت بسیار عالی برای نابود کردن اینفرنو می باشند زیرا که جاینت اسکلت را اگر در جلو به حرکت درآوریم می تواند اینفرنو را منحرف کند ولی سلامتی این کارت زود تمام می شود و باید سرعت عمل ما نیز سریع باشد و کارت جاینت رویال را پشت جاینت اسکلت رها کنیم و جاینت رویال نیز شروع به نابود کردن اینفرنو میکند بنابراین بهترین روش این نوع می باشد.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP