چهار شنبه 27 خرداد 1394
تعداد بازدید: 5840

آیا معادن كلش ارزش ارتقاء دارند

من حاضرم شرط ببندم که همه بازیکنان حداقل یک بار هم که شده در ذهن خود با این سوال مواجه هستند " آیا کالکتور های خود را ارتقاء بدهم یا خیر ؟"  این یک سوال سخت است برای بازیکنان تازه وارد و یا حتی قدیمی های این بازی ! ما این موضوع را در این مطلب کوچک بررسی خواهیم کرد

منابع گلد و اكسير ارتقاء در Clash

هر کس در نقشه و بازی خود دارای کالکتور های طلا و اکسیر بنفش و سیاه است که می خواهیم بررسی کنیمو به این بپردازیم که آیا واقعا این کالکتور ها ارزش ارتقاء دارند و آیا وقت صرف کردن برای آن عملی فایده دار است یا بی فایده ! که آیا ارزش دارد کارگرهایمان را درگیر ارتقاء آنها برای ساعت ها و روزها کنیم ؟

بنظر من شما باید هر موقع که بتوانید ، باید آنها را ارتقاء دهید چون منابع خوبی را کسب خواهید کرد ، حتی اگر در غارت های خود نتوانستید دزدی های خوبی را کسب کنید ، اینها برای شما پشتوانه خوبی خواهد بود.

اگر نقشه شما هم طوری چیده باشد که از منابع شما و کالکتورهای شما توسط ساختمان های دفاعی محافظت گردد ،همین کالکتورها نیاز های شما را برطرف می کنند و مخصوصا اگر شما در بازی تنبل هم باشید و زیاد بازی نکنید ، کالکتورهای با Level بالا می تواند به شما کمک شایان توجهی کند .

 

مهم نیست که شما چقدر در روز بازی می کنید بلکه شما همیشه به آن نیاز خواهید داشت و پایه اقتصاد دهکده شما خواهد بود ، بهتر است کمک روی آن سرمایه گذاری کنید و وقتتان را روی آن صرف کنید مخصوصا اگر زیر لول 50 هستید بیشترین آپگریدی را که می شود کرد همین بالا بردن Level کالکتور ها و منابع است. شما اگر 30 روز بر روی آنها وقت بگذارید می توانید یک کالکتورهای خود را تا آنجا که Level تاون هالتان اجازه می دهد ، آپگرید کنید و برای همیشه از دست آن خلاصی یابید ، سعی کنید در اوایل بازی این کالکتور ها و منابع را بالا ببرید تا دیگر در تاون هال بالاتر کمتر وقتتان گرفتار آپگرید آنها باشد.

البته به این هم توجه داشته باشید که بالا بردن Level این کالکتور ها که تعدادشان هم کم نیست ، باعث می شود که HP دهکده هم بالا برود و قاعدتا هم مقاومت دهکده در برابر دشمن هم بالا می رود و لازمه یک دهکده مقاوم و خوب هم بالا بودن HP دهکده است و فقط ساختمان های دفاعی ما روی مقاومت دهکده تاثیر گذار نیست !

HP یا Hitpoints به اصطلاح خودمان جونه وسایل و ادوات و سرباز هایمان بر اثر حملات دشمن است که مقدار استقامت آنها را نشان می دهد و با شکل قلب در توضیحات وسایلمان و یا سربازهایمان مشخص است و با یک مقدار عددی نمایش داده می شود و هر چقدر مقدار این عدد بیشتر باشد ، به اصطلاح جونه آنها هم زیر ضربات بیشتر است !

موفق باشيد .

نظرات کاربران
مهراد اذری

خیلی قشنگ

  • امتیاز کاربران : 5
    تعداد رای : 1
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP