چهار شنبه 15 مهر 1394
تعداد بازدید: 3762

رسیدن به لیگ مستر و کریستال

در این مطلب به شما خواهیم گفت که چگونه به لیگ مستر برسید و ما در این آموزش به شما ترکیب سربازان مخصوص هر لیگ را برای شما توضیح داده ایم.

لیگ مستر و کریستال

 

همانطور که می دانید لیگ ایده آل اکثر افراد لول بالا لیگ مستر  هست و برای افراد ضعیف تر کریستال در لیگ کریستال ابتدا شما بابت یک ستاره 35 هزار اکسیر و طلا کسب می کنید و 100 دارک اکسیر ولی در مستر 100 هزار طلا و اکسیر و 900 دارک اکسیر.

چگونگی رسیدن به لیگ مستر(افراد بالای لول 80 تا مستر و افراد لول 50 تا 80 کریستال):

 رد کردن لیگ سیلور

ترکیب سرباز ها: تمام آرچر- در این لیگ شما خیلی راحت می توانید تاون هال بیرون یافته و یا افراد ضعیفی پیدا کنید که حتی با 200 آرچر لول 5 نیز می شود انها را سه ستاره کرد به این ترتیب شما می توانید این لیگ را بگذارنید و جام خود را به 1400 برسانید.

رد کردن لیگ گلد

ترکیب سرباز ها:تا پایان گلد یک تمام آرچر و گلد دو تا سه جاینت و هیلر-در این لیگ لوت زیادی در حملات یافته می شود و رقبا را تا لیگ گلد یک می شود با فول آرچر یک و یا دو ستاره کرد بعد از لیگ گلد یک شما باید از جاینت و ارچر برای ردشدن از لیگ گلد دو و سه استفاده کنید زیرا رقبای شما اکثرا تاون هال هشت دارند و شما می توانید با هیلر،جاینت،ارچر و ویزارد انها را دو یا سه ستاره کنید.

رد کردن لیگ کریستال (مخصوص افراد لول 80 به بالا)

ترکیب سرباز ها:جاینت و هیلر،بربر و آرچر-در این لیگ کار کمی سخت می شود چون رقبای شما کمی از آب و گل در آمده اند.شما می توانیدبا استراتژِی جاینت و هیلر رقبا را حداقل یک ستار کنید.همچنین شما می توانید از آرچر و بربر نیز برای یک ستاره کردن نیز استفاده کنید البته قطعا لول آرچر و بربر شما باید 6 تا 7 باشد تا بتوانید نتیجه خوبی بگیرید نکته مهم این لیگ این است که شما نیازمند بربر کینگ و آرچر کویین نیز می شود و باید دفاعی خود را قوی تر کنید.

چگونه در لیگ مستر و یا کریستال باقی بمانید:

به شما توصیه می شود دفاع خود را قوی کنید و تاون هال را پوشش بدهید تا جام ندید و بیشتر با ترکیب سرباز بربر و آرچر و یا جاینت و هیلر حمله کنید و لول سربازان و قهرمانانتان را نیز بالا ببرید.

نکات مهم :

1.همیشه کلن کستل خود را پر نگه دارید این کار را می شود در کلن های رک نیز انجام داد چون در این کلن ها سربازان خوبی به شما داده می شود که می تواند شما را به جام های بالا برساند ولی توقع ویزارد و یا دراگون و بالن را نداشته باشید.بربر،ارچر و جاینت هم کفایت می کند کلن کستل دردفاع همیشه به شما کمک می کند.

2.همیشه طلسم شفا دهنده همراه خود داشته باشید.

3.اگر تاون هال بیرون یافتید تمام سربازان خود را برای رسیدن به آن فدا کنید.

4.آموزش بالا مشترکا برای افراد لول 50 به بالا می باشد.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP