یکشنبه 26 مهر 1394
تعداد بازدید: 2564

اصول ابتدایی در Boom Beach

در بازی بووم بیچ شما در مقش فرمانده نیروهای نظامی مستقر در یک جزیره زیبا با طبیعتی بکر و اقیانوسی وسیع عمل خواهید کرد.

ساخت و ساز:

برای داشتن بهترین دفاع در برابر دشمن، نیاز است که ساختمان‌هایی برای تولید منابع مورد نیاز خود مانند طلا، چوب، آهن و سنگ بسازید. با داشتن این منابع می‌توانید ساختمان‌های دفاعی، توپ انداز، مسلسل، برج تک تیر انداز و غیره بسازید.همچنین برای ارتقای این ساختمان‌ها باید سطح ساختمان اصلی را ارتقا دهید. با ارتقا ساختمان اصلی می‌توانید ساختمان‌های جدیدی بنا نموده و نیروهای نظامی خود را تجهیز نمایید.

 

اکتشاف اقیانوس:

با ساخت یک رادار امکان کشف نقاط جدید و ناشناخته اقیانوس برای شما فراهم خواهد شد و شما می‌توانید جزایر جدید و بازیکنان جدید را ملاقات نمایید. می‌توانید بوسیله پیاده سازی نیروهای خود در ساحل دشمن و حمله به ساختمان‌های آنها منابع آنها را بتصرف خود درآورید. همواره درون نقشه به صندوقچه‌های گنج حاوی الماس توجه داشته باشید.

 

 

boom beach

 

ناو جنگی پشتیبان:

با استفاده از ناو جنگی خود می‌توانید درون نبردها پشتیبانی خوبی از نیروهای نظامی داشته وسرنوشت یک نبرد را سرانجام به نفع خودتان تغییر دهید. می‌توانید از منور برای جهت دادن و راهنمایی نیروها، از موشک برای انهدام ساختمان‌های مهم دشمن و مین‌ها استفاده نمایید؛ از بمب دودزا برای استتار نیروهای خودی و همچنین از بمب شوکر برای فریز کردن ساختمان‌های دفاعی مهم دشمن استفاده نمایید. باید به این نکته توجه داشته باشید که هر زمان از هر یک از تجهیزات ناوجنگی استفاده نمایید، دفعه‌های بعد مصرف هر یک از آن تجهیزات با صرف انرژی بیشتری امکان پذیر خواهد بود. همواره می‌‌توانید با نابودی هر یک از ساختمان‌های دشمن ۳ انرژی دریافت نمایید.

 

تصرف جزیره:

به واسطه نابودی تمام ساختمان‌های دشمن و یا فقط ساختمان اصلی آن، شما می‌توانید پیروز نبرد باشید و منابع آن را به غنیمت برده و امتیاز پیروزی رانیز از آن خود نمایید.

 

boom beach

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP