دوشنبه 27 مهر 1394
تعداد بازدید: 1789

ترفند های بازی Hay Day

 برای خرید الماس می توانید از گیفت کارت های آیتونز یا گوگل پلی استفاده کنید.

hay day

 

1- کسب تجربه یا جمع کردن پول
هنگامی که بازی را به تازگی شروع می کنید فقط بر روی کسب تجربه تمرکز کنید تا بتوانید زودتر به سطح 7 برسید. در سطح 7 مسیر جاده برای شما باز می شود و می توانید از دیگر دهکده ها سفارش بگیرید. این سفارش ها پول و تجربه به همراه دارند.
2- فروشگاه کنار خیابان
اینجا جایی است که می توانید درآمد خوبی از آن داشته باشید. محصولات و کالاهای اضافه خود را در این فروشگاه قرار دهید. اگر قیمت های شما مناسب باشد در کمترین زمان به فروش می روند. بهتر است قیمت شما 75% بالاترین قیمت کالا باشد. برای مثال اگر بیشترین قیمت کالا سکه100 است، شما 75 سکه قیمت گذاری کنید.
3- میان تولیدات و محصولات تعادل بر قرار کنید
به یاد داشته باشید که همیشه حداقل یک محصول برای کشت در مزرعه و تولید محصول جدید نگه دارید. با این روش همیشه یک محصول در انبار دارید که بتوانید با آن محصولات جدید تولید کنید.
4- تام؛ پسر پستچی
در سطح 14، تام پستچی برای کمک به شما می آید. هنگامی که نیاز به محصولات جدید برای تولید بیشتر داشته باشید تام می تواند به شما کمک کند. می توانید از کمک تام پستچی هر 2 ساعت یکبار استفاده کنید.
در این بازی الماس ها نقش تعیین کننده ای در پیشرفت و گسترش دهکده دارند. مثلا ممکن است شما محصولات زیادی را تولید کنید ولی چون ظرفیت انبار شما پر شده است نمی توانید آن را ذخیره کنید پس باید سطح انبار خود را گسترش دهید که این نیاز به الماس دارد. برای خرید الماس می توانید از گیفت کارت های آیتونز یا گوگل پلی استفاده کنید. گیفت کارت های گوگل پلی یا آیتونز کارت های هدیه است هستند که با وارد کردن کد آن در بازی، الماس به دست می آورید.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP