سه شنبه 12 آبان 1394
تعداد بازدید: 2711

بهبود و تغییرات بهتر در چند طلسم

معرفی آپدیت طلسم رعد و برق به لول 7 ، شاهد تغییراتی دیگر در طلسم زلزله ، سم و یخ

تغییرات در طلسم

 

کلش آف کلنز

 

طلسم سم دیگر بصورت ثابت فقط بر روی نیرو ها عمل نمی کند آسیبی دائمی وارد می کند و سربازانی که دارای HitPoint کمتری بودند در حقیقت همه سربازان در منطقه ایی که طلسم سم زده می شد کشته می شدند و در حال حاضر اثر و قدرت طلسم سم بیشتر و کشنده تر شده است و هر چقدر در معرض آن قرار بگیرند مانند اینفرنو تک هدف عمل می کند که قدرت آن به تدریج زیاد می شود و از جان سرباز کم می کند و تاثیرات آن بعد از پایان طلسم ، چند ثانیه ای ادامه پیدا می کند. در تصویر می بینیم که طلسم سم که به 4 ارتقاء یافته است بر روی دراگون هم تاثیر بیشتری می گذارد و از جان وی خیلی کم می کند و حتی می توان آنرا از بین برد.

تغییرات در طلسم زلزله

 

کلش آف کلنز

 

تغییرات در این طلسم کمی جزیی است  طلسم زلزله 25 % از سلامتی ساختمان ها کم می کند ، بدین معنا که اگر در حمله ای به حریف از تاون هال 10 فقط احتیاج به 25% برای نابودی داشته باشد ، شما می توانید با یک طلسم زلزله ، ساختمان تاون هال 10 را  که فقط 25 % به نابودی آن باقی مانده است را ، تخریب کنید.

تغییرات در طلسم یخ


کلش آف کلنز

 

شاید این برای شما جالب باشد که بتوانید از این به بعد با طلسم یخ و زدن آن بر روی نیروهای هوایی حریف ، آنها را چند ثانیه ایی بی اثر کنید و این می تواند برای کشتن کلن یی که داخل آن دراگون است خوب بنظر آید ، و از کشته شدن نیروهای خود در اثر حمله نیروهای کلن کسل حریف جلوگیری به عمل آید ، این طلسم روی کلیه نیروهای هوایی از قبیل مینیون ، دراگون ، هیلر ، بالون موثر خواهد بود و آنها را متوقف و خشک برای چند ثانیه ایی خواهد کرد.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP