چهار شنبه 13 آبان 1394
تعداد بازدید: 9033

Boom Beach

بازی بوم بیچ برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ بر روی استورها منتشر شد و هم اکنون برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس منتشر شده است و بازیکنان فراوانی نیز دارد.

boom beach

 

در ابتدای این بازی به شما یک جزیره داده می‌شود که شما می‌بایست از آن به وسیله سازه‌های دفاعی محافظت کنید. در اطراف شما جزیره‌هایی هستند که کسانی در آن زندانی شده‌اند و وظیفه شما حمله و آزاد کردن آن هاست که در نتیجه به افزایش منابع شما کمک می‌کند. همچنین شما با کاربران واقعی که در اطراف شما هستند به مبارزه می‌پردازید و منابعی را به غارت می‌برید. شما می‌توانید به جزیره‌های منابع حمله و آن‌ها را از بقیه کاربران بگیرید و خودتان مانند جزیره تان مدیریت کنید. در این راه دشمنان بزرگی هم دارید…

علاوه بر طلا، چوب، سنگ و آهن ، در این بازی الماس به عنوان پول مورد استفاده قرار میگیرد. الماس را می توان برای رسیدن به نقاط عطف خاص و تکمیل دستاوردهای خاص تعلق استفاده کرد، اما راه اصلی برای به دست آوردن الماس ،استفاده از پول واقعی است. الماس را می توان برای سرعت بخشیدن به هر جنبه ای از بازی از زمان ساخت و ساز ، آموزش به نیروهای نظامی به پژوهش زراد خانه استفاده کرد. آنها همچنین می توانند مورد استفاده قرار گیرد برای خرید طلا بیشتر، چوب، سنگ و آهن است. تنها چیزی که نمی توان با الماس خرید پاور استون است که برای تقویت جنبه های مختلف بازی مثل سلامتی نیروهای نظامی ، ساختمان سلامت ، منابع ، و غیره استفاده می شود.

 

boom beach

 

boom beach

 

 سربازها (Troops) و سلاح های ناو جنگی (Gunboat) تفنگدار (رایفیلمن) (به انگلیسی : Rifleman) سنگین (هوی) (به انگلیسی : Heavy) زوکا (زوکا) (به انگلیسی: Zooka) جنگجو (واریر) (به انگلیسی: Warrior) تانک (به انگلیسی: Tank) امدادگر (مدیک) (به انگلیسی: Medic) نارنجک انداز (گرانیدیر) (به انگلیسی: Grenadier) تانک آتشزا (اسکورچر) (به انگلیسی: Scorcher) بمب (آرتیلری) (به انگلیسی: Artillery) منور (فلیر) (به انگلیسی: Flare) کیف کمکهای اولیه (مد کیت) (به انگلیسی: Med kit) برق (شوک بمب) (به انگلیسی: Shock bomb) راکت (بریج) (به انگلیسی: Barrage) دود (اسموک اسکرین) (به انگلیسی: Smoke Screen).

 

boom beach

 

بوم بیچ و های دی و بازی زیبای کلش آف کلنز جزو سه بازی پرطرفدار این روزهای ایران و جهان است و در اپ استورها در صدر جدول جا خوش کرده اند. اخیرا نیز سوپرسل بازی جدیدی تحت عنوان smash land منتشر کرده است.

 

 

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP