شنبه 16 آبان 1394
تعداد بازدید: 2451

حمله به جاروی هوایی با نیروهای هوایی

حمله به جاروی هوای در حقیقت همان حمله با سربازان هوایی است، چرا که جاروی هوایی فقط به سربازان هوایی حمله می کند

استراتژی های مختلف حمله به جاروی هوایی:

کلش آف کلنز

 

حمله به جاروی هوای در حقیقت همان حمله با سربازان هوایی است، چرا که جاروی هوایی فقط به سربازان هوایی حمله می کند. این حقیقت ما را به چند ترکیب و چند استراتژی محدود می کند:

    1-حمله ی فول دراگون (اژدها):

اژدها ها سرعت کمی دارند و نسبت به بالون و یا لاوا زیاد قابل کنترل نیستند. بزرگترین مشکل اینه که جاروی هوایی همیشه اونا رو به عقب می فرسته درحالی که اونا نمی تونن به سادگی به جاروی هوایی برسن و این جاروی هوایی رو یکی از بزرگترین مشکلات دراگون میکنه. خیلی ها فکر می کردند که با اومدن جاروی هوایی دیگه حمله فول دراگون در هال ۷ و ۸ غیر ممکن میشه.

 

کلش آف کلنز

 


    یکی از ایر دفنس هارو با اسپل صاعقه از بین می بردید.
    دراگون ها رو می فرستادید.

حالا با وجود جاروی هوایی شما فقط باید این کارو کنید:

   - یکی از ایر دفنس ها رو با اسپل صاعقه بزنید.
   - از پشت جاروی هوایی دراگون ها رو بفرستید.

راحت به نظر میاد؟؟ خوب واقعا راحته!!!
شاید ۳ ستاره رو نگیرید ولی مطمئناً برنده میشید. نکته جالب اینجاست که در صورتی که دراگون ها از کنار به منطقه ای که جاروی هوایی نشونه گرفته وارد شن اونوقت نه تنها جاروی هوایی اونارو برنمی گردونه؛ بلکه اونا رو سریع تر هم می کنه. (البته این چیزی نیست که زیاد دیده شده باشه.)

توجه: خیلی ها دوست دارن از اسپل سرعت (haste spell) استفاده کنن و سریع دراگون رو جلو ببرن ولی توجه کنین که دراگون یکی از ضعیف ترین هوش های مصنوعی تو بازی رو داره و اکثر اوقات اونجوری که برنامه ریزی کردین پیش نمیره. همچنین اگر می خواید به دراگ سرعت بدید و قصد استفاده از اسپل صاعقه (lightning spell) رو ندارید، همچنان اسپل خشم (rage spell) از اسپل سرعت بهتر است. چرا؟ چون:
1- دراگون طبق برنامه پیش نمیره و مجبور کردنش به اینکه تو فضای کوچیک اسپل سرعت بمونه کار سختیه.
2- دراگون علاوه بر سرعت به اون مقدار آسیب (damage) ای که اسپل خشم بهش اضافه می کنه نیاز داره.

 

    2-حمله ی بالونیون (بالون و مینیون):

بالون ها خیلی آهسته حرکت می کنند، به قدری که اگه یک جاروی هوایی سطح ۶ روبروی آن ها باشد هرگز به اون نمیرسند. اما شما می تونید از ۲ طریق جاروی هوایی رو نابود کنید:

    مستقیماً به جاروی هوایی حمله کنید و با استفاده از اسپل خشم یا سرعت، سرعت بالون هارو زیاد کنید تا سریع به جاروی هوایی برسن و اون رو نابود کنن. (نکته: با توجه به اینکه بالون ها به اندازه کافی قدرت دارند و آسیب کافی وارد می کنند، استفاده از اسپل سرعت کار عاقلانه تری است.)

 

کلش آف کلنز

 


    هر حمله ی جاروی هوایی ۵ ثانیه وقت می بره و جاروی هوایی به اولین سربازی که به بردش وارد بشه حمله می کنه؛ پس کار دیگه ای که شما می تونید اینجا انجام بدید اینه که بالون ها رو به ۲ گروه تقسیم کنید و وقتی که جاروی هوایی مشغول حمله به گروه اول است با استفاده از اسپل خشم یا سرعت، (طبق نکته بالا اسپل سرعت منطقی تر است) توسط گروه دوم از پشت بهش خنجر بزنید و نابودش کنید.
 3- انجام این کار خیلی به تمرین نیاز داره ولی شما می تونید ابتدا چند مینیون بفرستید تا جاروی هوایی یک حمله کنه و سپس بالون هارو.

در کل اگه از این ترکیب خوشتون میاد انقدر به جاروی هوایی گیر ندید چون که استراتژی بالونیون همچنان یک ترکیب موفق است و به کمی تمرین نیاز داره.

 

   3- حمله ی لاوالون (لاوا و بالون؛ LavaLoon):

با اومدن جاروی هوایی این نوع حمله خیلی سخت شد؛ چرا؟ مهمترین کار در این نوع اتک اینه که شما همه ی ساختمان های دفاعی رو مشغول به زدن لاوا کنید و بالون ها هرچه زودتر ایر دفنس رو از بین ببرن. خود لاوا آسیب زیادی ایجاد نمی کنه که بخوایم راجبش حرف بزنیم پس تنها سودش حضورشه!! پس مهم نیست که یه جاروی هوایی عقب بفرستش یا نه!

 

کلش آف کلنز

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP