دوشنبه 18 آبان 1394
تعداد بازدید: 3347

درباره ی بازی Little Empire

Little Empire ، یکی از بهترین بازی ها در سبک استراتژیک و بهترین بازی شناخته شده در قالب ۳D می باشد .

 

little empire

 در اوایل بازی ، عنوان Little Empire برای شما خسته کننده هست ولی وقتی که در عرض یک ساعت ! به لول ۲۰ رسیدید ( در صورتی که با زبان انگلیسی آشنایی کاملی داشته باشید ) می توانید طعمممم واقعی یک بازی استراتژیک ۳D را بچیشید . حداکثر لولی که داخل این بازی شما می توانید به آن برسید لول ۵۰ می باشد ! . بازی Little Empire همانند عنوان محبوب Clash Of Clans غیرقابل هک می باشد ، دارای سرور های بسیار قوی ، ضد هک ، بدون داشتن حتی یک باگ (  البته در آخرین ورژن منتشر شده که در زیر می توانید دانلود کنید ) .

در این بند ، به مقایسه ی بازی Little Empire با عنوان محبوب Clash Of Clans می پر دازیم . یکی از ویژگی های مشترک این دو عنوان ، غیرقابل هک کردن می باشد . ویژگی بسیار عالیی که می توانیم برای بازی محبوب Little Empire بگوییم : به کارگیری هوش گیمرها برای طراحی و ساخت یک استراتژیکی نیرویی ، برای حملات رو در رو ! که در زیر می توانید عکس های مربوط به حمله ( اتک Attack ) رو مشاهده کنید ، در حالی که شما در بازی Clash Of Clans در موقعه حمله تنها با پشته سره هم انگشست زدن بر روی صفحه ی موبایل نیروهای خود را پخش می کنید و این کار واقعا خسته کننده هست ! .

یکی دیگر از ویژگی های مشترک این دو عنوان محبوب در سبک استراتژیک ، قابلیت خریدن Gems برای بازی Clash Of Clans و چیزی به عنوان Mojo برای بازی Little Empire می باشد . بسیاری از سایت های ایرانی ، در آمدهای مستقل خود را با فورش مقادیره زیادی MOJO و Gems کسب می کنند . یکی دیگر از ویژگی های مشترک این دو عنوان ساختن Alliance می باشد ! البته به روشنییییییی می توان فهمید که Alliance ( اتحاد ساختن ) در بازی Little Empire پرهیجان تر از بازی Clash Of Clans می باشد .

در بازی Little Empire در بخش اتحاد ، شما می توانید اتحاد خود را تا لول حداکثر خود یعنی ( هفت ) برسونید . در گوشه ایی از صفحه ی اتحاد شما می توانید ، شرط های لازم برای پلیر ها ، برای ورود به اتحاد را به همراه انواع شکلک ها ذکر کنید ! که در زیر می توانید عکس مربوط به این بند رو مشاهده کنید . مهم تر از همه وجود جنگ های دریایی ! وجود Adnventure ! وجود اتک ها ( Attack ) و حملات مستقیم به صورت کاملا گرافیکی با اتحاد های دیگر از جمله اتحاد های ایرانی و خارچی ! .

قابلیت جنگ دریایی بازی Little Empire در داخل اتحاد یکی از مهم تریننننننن و پربازدید ترین ، پر هیجان ترین ویژگی این عنوان می باشد . در داخل اتحاد شما می توانید ، در یکی از سربرگ های اتحاد ، با عنوان ( فرستادن پیام برای همه ی اعضا ) گفته ی خود را در چند سطر با یک کلیک برای همه ی اعضا بفرستید !!!!!! .

شما در داخل اتحاد می توانید برای خود وزیر ! انتخاب کنید ! به او دسترسی بدهید ! که در نبود شما اتحاد را اداره کند ! .

 

little empire

 

little empire

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP