سه شنبه 19 آبان 1394
تعداد بازدید: 2508

شمار بازیکنان ایرانی Clash of Clans

 کلش آف کلنز را می‌توان بی‌شک محبوب‌ترین بازی موبایلی دانست که همه‌ی اقشار ایرانی‌ مشغول به انجامش هستند.

کلش آف کلنز

 

کلش آف کلنز را می‌توان بی‌شک محبوب‌ترین بازی موبایلی دانست که همه‌ی اقشار ایرانی‌ مشغول به انجامش هستند. طبق آمارهای جدید، در حال حاضر بیش از ۵.۵ میلیون ایرانی از بازیکنان محصول پرطرفدار شرکت سوپرسل هستند.

چندی پیش محمد حسن انتظاری، دبیر شورای عالی فضای مجازی در یکی از سخنرانی‌های خود اشاره‌ای به بازی Clash of Clans کرد و آماری ارائه داد که در نوع خود جالب بود. طبق آمار وی، در ایران بیش از ۵.۵ میلیون نفر بازیکن کلش آف کلنز وجود دارد. این موضوع در حالی است که بسیاری از این بازیکنان اقدام به خرج پول واقعی در بازی می‌کنند یا به اصطلاح جم می‌خرند تا پیشرفت در بازی خود را تسریع ببخشند. نکته‌ی جالب موضوع این است که بازیکنان ایرانی دسترسی بسیار محدودی به ویزا کارت یا مستر کارت دارند، با این حال انواع و اقسام واسطه‌های موجود، کار خرید درون برنامه‌ای در کلش آف کلنز را راحت کرده است.

اینطور که پیدا است، دولت در پی راهی برای کنترل خروج ارز به وسیله‌ی بازی‌های ویدیویی از کشور است، چرا که مبالغ خرج شده توسط ایرانی‌ها در بازی‌های این چنینی، می‌تواند قابل توجه باشد. نمونه‌ی مشابه این قضیه سال‌ها پیش برای بازی آنلاین معروف تراوین رخ داده بود.

شاید بتوان رقیب بازی کلش آف کلنز را بازی دیگری به نام Clash of Kings عنوان کرد که به واسطه همکاری شرکت سازنده‌اش با مارکت کافه بازار، امکان خرید درون برنامه‌ای از طریق سیستم‌‌های بانکی داخلی شتاب را فراهم ساخته است. طبق آمارهای رسمی، این بازی به طور روزانه نزدیک به ۳ هزار دلار یا به عبارتی ۱۰ میلیون تومان فقط در ایران کسب درآمد می‌کند.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP