شنبه 23 آبان 1394
تعداد بازدید: 1435

آموزش کسب اکسیر سیاه در تاون هال هفت

زمانی که شما وارد تاون هال هفت شدید اکسیر جدیدی به دست خواهید آورد که با ان میتوانید سرباز و یکی از دو قهرمان بازی را خریداری کنید.

این اکسیر جدید اکسیر سیاه نام دارد.دارک اکسیر مهمترین بخش بازی نه تنها در تاوت هال هفت است بلکه در تمامی تاون هال ها مهمترین بخش بازیست.

پس از آپدیت جدید دیگر نمیتوان مخازن را با اسپل رعد و برق مورد هدف قرار داد پس باید روش های دیگری را استفاده کرد.بدست آوردن اکسیر سیاه در تاون هال هفت بسیار سختر ز تاون هال های دیگر است.این بدان معناست که خیلی از حریفان شما که تاون هال هفت و شش هستند به معنای اصلی اصلا دارک اکسیر ندارند پس هدف شما باید ساختمان های بالاتر از خودتا باشد یعنی تاون هال هشت به بالا.

روش اول : ساده ترین

این روش ضعیفترین در عین حال ارزانترین و سریعترین ارتش برای آموزش است.هدف اصلی چنین ارتشی فقط برای نابودی نقشه هایی هست که دیگر فعال نیستند و میتوان با این ارتش طلا , اکسیر و دارک اکسیر خوبی بدست آورد آن هم توسط سازنده ها

۱۰۰ عدد Archer ۷۰ عددBarbarian ۳۰ عددgoblin

همانطور که در بالا گفته شد این روش فقط برای بدست آوردن دارک اکسیر نیست بلکه برای بدست آوردن تمامی غنایم است که میتوان از دریل دارک اکسیر هم مقداری اکسیر بدست اورد.با این ارتش کار شما برای نفوذ بسیار سخت است ولی در صورتی که دو مورتار در نقشه دشمن شما وجود داشته باشد میتوان کمی نفوذ کرد.

از نظر کاپ هم شما اگر در لیگ های برنز یا نقره هستید سعی کنید وارد لیگ طلای ۲ شوید چون در لیگ های بالاتر مقدار دارک اکسیر بیشتری بدست می آورید.سعی کنید در زمان هایی که لوت بیشتری میتوان بدست آورد حمله کنید تا بی خود سکه های خودتان را خرج نکنید

روش دوم : موثرترین

۱۰ عددgiant ۲ عددhealer ۷ عددWall Breaker ۱۳ عددwizard ۳۴ عدد Archer ۱۶ عددBarbarian ۳عددhealing spell

این ارتش بهترین سربازهایی هستند که میتوانند رد تاون هال هفت اکسیر سیاه به دست بیاورند.این روش نه بیش از حد ارزان است و نه بیش از حد گران.مقدار هزینه مناسب و زمان بیشتر از ارتش ابتدایی.برای این روش یادتان باشد که شما باید غول ها و هیلر خود را به بالاترین سطح ممکن در این تاون هال برسانید تا شانس بیشتری برای بدست آوردن اکسیر سیاه داشته باشید.

غول , ویزارد و هیلرها قسمت های اصلی این استراتژی را تشکیل میدهند.اول از همه باید غول ها را رها کرده و سپس هیلر هارا.در حالی که غول ها توسط دشمن آسیب میبینند از طرفی هیلر ها آنها را شفا داده و سلامت خواهند شد و از طرفی میتوانید ویزاردها را رها کنید تا بدون هیچ ذره افت سلامتی ساختمان های حریفان را نابود کنند.اگر دوست ندارید با ویزارد به دلیل گرانی و یا طولانی بودن زمان ساخت آنها کار کنید بهتر است از آرچر استفاده کنید.

به یاد داشته باشید

    همیشه اولین قسمت این استراتژی این است که ببینید در کلن کستل دشمن سرباز وجود دارد یا خیر.خیلی از تان هال هفتی ها به دلیل تازه کار بودن این مساله را فراموش میکنند و این حمله آنها را خراب میکند.
    اگر کینگ بربر دشمن در خارج از نقشه است آن را با آرچر و بربر نابود کنید.
    اگر شما کینگ بربر دارید همیشه از آن استفاده کنید زیرا به سرعت بخشیدن غارت کمک خواهد کرد.
    اگر شما ایر دیفنسی دیدید که میتوانید نابودش کنید آن را با آرچر و یا بربر نابود کنید چون هیلرها در امان خواهند بوده.
    همیشه حمله را از سمتی شروع کنید که ایر دیفنسی وجود ندارد و در صورتی که از نقشه به صورت متقارن بود حمله را از سمتی شروع کنید که منبع دارک اکسیر آن نزدیکی است.
    اگر مورتار و یا ویزارد تاوری بیرون از نقشه و دیواره هستند ابتدا غول ها را رها کنید و سپس با بربر و آرچر آن را نابود کنید.
    همیشه اول غولاهای خود را رها کرده و سپس دیوارشکن ها را رها کنید.سعی کنید که دیوار شکن ها را به صورت ۲تایی رها کنید و هرگز به صورت توده ای از انها استفاده نکنید.
    اگر دیدید غول های شما سلامتی کمی دارند حتما از اسپل هیل استفاده کنید زیرا اصلیترین بخش حمله غول ها هستند و در صورت نابود آنها حمله شما در چندین ثانیه نابود میشود.
    این استراتژی , همان استراتژی GoWiPe در تاون هال های بالاتر است.

با روش بالا شما میتوانید به هر نقشه ای در تاون هال هفت نفوذ کنید و یا میتوانید به تاون هال هشتی های کمی ضعیف حمله کنید و به راحتی اکسیر سیاه آنها را بدست آورید.

روش سوم : قبل از خواب
۱۰ عددdragon ۳ عددlightning spell


قبل از خواب در سربازخانه های خود دراگون قرار دهید و بعد سه اسپل رعد و برق در اسپل ساز خود بسازید.

این استراتژی به دلیل اینکه زمان آموزش سرباز طولانی دارد پس باید زمانی سربازان را  برای آموزش قرار دهید که نمیخواهید از بازی استفاده کنید.این روش بیشتر برای کاربرانی است که اواخر تان هال هفت هستند و اکسیر اضافی آنها کارایی ندارد و همه ساختمان هایی و سربازهایی که با اکسیر بوده اند تمام شده اند.

شما کافیست با انداختن سه اسپل رعد برق بر روی یکی از ایر دیفنس ها هر نقشه تاون هال هفتی را نابود کنید.توده اژدها قویترین حمله و استراتژی در تاون هال هفت هست.

علاوه بر این شما میتوانید توسط این روش یاد بگیرید که چگونه در تاون های های بالاتر و در وارها از دراگون استفاده کنید.
نتیجه گیری

شما همیشه نباید به این فکر کنید که چگونه غارت کنید.باید دفاع کردن را نیز یادبگیرید تا ساختمان های دفاعی شما به خوبی از منابع شما نگه داری کنند.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP