یکشنبه 24 آبان 1394
تعداد بازدید: 2622

بازی استراتژی و زیبای Cloud Raiders

بازی Cloud Raiders یکی از همین دست بازی‌های است که می‌خواهد به شما مزه یک کلش آف کلنز شبیه اما متفاوت را عرضه کند.

از اساس و پایه بازی استراتژی Cloud Raiders …

همچون بازی کلش آف کلنز زمانی که بازی را شروع می‌کنید یک زمین خالی و سرسبز در یک جزیره به شما تعلق می‌گیرد. پول رایج شما در طول بازی سه دسته می‌باشد، طلا (gold)، الماس (gem) و ابر(Cloud) که برخی از ساختمان‌های شما آن‌ها را تولید می‌کنند. تا کنون که این بازی شبیه به بازی‌های ساخت و ساز معمولی بوده اما ببینیم در ادامه غافلگیر خواهیم شد یا نه…

 

cloud raider

 

دو نکته در تفاوت با کلش آف کلنز اینجا قابل ذکر است:

اولا : شیوه و روند بازی ریل‌تایم نیست، و شما لازم نیست زمان زیادی را به دنبال منابع بگردید که شاید کمی از زیر یک سنگ گیر آوردید و زدید به زخم سازندگی ساختمانتان. اصلا لازم نیست در این مورد نگران باشید.

دوما : بیشتر ساختمان‌های که می‌سازید دارای تجهیزات نظامی و دفاعی هستند. در طول بازی ممکن است به دفعات زیاد به شما حمله خواهد شد. بخش بامزه بازی استراتژی Cloud Raiders حمله در برابر حمله و بازیکن در برابر یازیکن آن است که به آن Player vs. Player یا PvP می‌گویند. همچنین می‌توانید توان دفاعی همه ساختمان‌های خود را در برابر حملات مختلف آزمایش کنید.
قبیله‌ها و یورش‌ها

شما باید بتوانید بخش‌های مختلف دفاعی را برای خود بسازید، برای مثال جنگجو‌ها، کمانداران و بمب‌گذاران را آموزش دهید. در طول بازی برای ارتقا ساختمان‌ها و سازه‌های مختلفی که ساخته‌اید نیاز دارید تا منابع بیشتری را بدست آورید. پس باید فکری برای حل این مشکل کرد؟ چرا نباید به قبیله‌های دیگر حمله کرد؟ لذت حمله کردن به قبیله‌های دیگر و یافتن منابع گران قیمت بسیار لذت بخش و هیجان‌انگیز خواهد بود. البته باید سطح دفاعیات خود را در برابر حملات احتمالی قوی کنید.

 

cloud raider

 

بازی استراتژی الهام گرفته از کلش آف کلنز  Cloud Raiders از تمام  قبیله‌های مختلف پشتیبانی می‌کند. در حال حاضر می‌توانید به کلن‌های دیگر بپیوندید و از انرژی و واحد‌های آن‌ها نیز استفاده کنید (گفتگوی جهانی نیز به زودی اضافه خواهد شد).  بر اساس رقابت‌های موجود در بازی و همچنین وابسته به پیروزی و شکست‌ها رتبه بندی خواهید شد.
ویژگی میان پلتفری

بازی استراتژی Cloud Raiders یک بازی کاملا میان پلتفرمی است. بازی میان پلتفرمی به این معناست که شما می‌توانید بازی را با iOS شروع کنید و ناگهان با پلتفرم اندروید یا ویندوز‌فون به ادامه بازی بپردازید. حتی با فیس‌بوک نیز می‌توانید روند بازی را دنبال کنید. این بازی به شما اطمینان می‌دهد که اگر بین پلتفرم‌های مختلف به بازی ادامه دهید هیچ چیزی را از دست نخواهید داد و هیچکدام از مراحلی که تاکنون پیش رفته‌اید حذف نخواهد شد.

برای اینکه به ابر‌های ذخیره شده در بازی دسترسی پیدا کنید باید به اکانت فیس‌بوک خود متصل شوید. در این بازی استراتژی و چند نفره حتما نیاز هست که به اینترنت متصل شوید و روند انجام بازی بر پایه اینترنت است.

بازی استراتژی Cloud Raiders کاملا رایگان است اما می‌توان از خرید درون برنامه‌ای آن برای خرید الماس‌ها استفاده کنید. با استفاده از الماس‌ها می‌توانید چندین ساختمان را سریعا بسازید. البته با تکمیل مراحل مختلف بازی نیز می‌توانید الماس بدست آورید.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP